Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sfinks Polska i Frito Lay podpisali umowę centralną o wartości ok. 21,3 mln zł

28.11.2017 12:57
xxx biznes

Sfinks Polska podpisał nową umowę centralną z Frito Lay na dostawy napojów bezalkoholowych. Wartość umowy oszacowano na 21,3 mln zł.

Sfinks Polska i Frito Lay podpisali umowę centralną o wartości ok. 21,3 mln zł fot. rawpixel.com

W skrócie

Frito Lay dostwcą napojów bezalkoholowych dla restauracji Sphinx

21,3 mln zł

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Frito Lay. Jednocześnie najnowsza oferta złożona przez tę firmę okazała się atrakcyjna. Bardzo cenimy sobie jakość i stabilność współpracy, dlatego zważywszy wszystkie te argumenty, zdecydowaliśmy o zawarciu umowy i kontynuacji naszego partnerstwa przez kolejnych pięć lat - powiedział wiceprezes Bogdan Bruczko.

Frito Lay będzie dostarczał napoje, soki i inne produkty do obecnych i przyszłych restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook przez najbliższych pięć lat. W menu lokali operatora pozostaną więc takie marki, jak Pepsi, Mirinda czy 7 UP. Poprzednia umowa centralna z tym dostawcą obowiązywała od 2013 r.

Sfinks Polska to największa firma restauracyjna w kraju z sektora casual dining, czyli miejsca, gdzie można zjeść swobodny, nieformalny posiłek i jedna z największych w Europie. Sfinks Polska jest notowany na GPW od 2006 r.

ISBnews/OP

Oceń