Zamknij

Novotel zorganizuje strefy kibica na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji

Olga Papiernik
26.03.2018 13:26
stadion
fot. Nídia Piza on Unsplash

Novotel (grupa AccorHotels) zorganizuje strefy kibica we wszystkich 23 hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej w związku z tegorocznymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji, podała AccorHotels. To pierwsze działania marki Novotel na polskim rynku związane z piłką nożną.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - Biznes na Facebooku

Akcja ruszyła w piątek, 23 marca, przy okazji towarzyskiego meczu Polska – Nigeria. Marka współpracuje przy projekcie z portalem Onet.pl, kampanię "Novotel - Zgrupowanie Kibiców" realizuje Arskom Group, podano w komunikacie.

- Zgodnie z filozofią 'Live the Moment', każda chwila spędzona w hotelach Novotel ma znaczenie. Wierzymy, że nasze strefy kibica będą propozycją numer jeden dla wszystkich fanów podczas tegorocznych mistrzostw. Chcemy, aby odwiedzali je nie tylko hotelowi goście, ale też lokalni mieszkańcy, by razem z nami dzielić sportowe emocje - skomentował Marcin Szymański, Midscale Segment Manager for Eastern Europe w grupie AccorHotels, cytowany w komunikacie.

W Polsce pod marką Novotel funkcjonuje 13 hoteli w 8 miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

ISBnews/OP