Zamknij

Kolejna awaria w mBanku? Klienci dostaną zwrot pieniędzy

10.08.2020 12:49
Awaria w mBanku
fot. Aris Suwanmalee/shutterstock (ilustracyjne)

Przelewy ekspertowe w mBanku utknęły w zakładce „przelewy oczekujące”. Klienci nie kryją oburzenia, zaś mBank tłumaczy się z usterki.

„Przelewy ekspresowe wiszą w oczekujących od 15 minut - operacje zablokowane” –  komentują klienci banku w serwisie DownDetector.pl.

Przelewy natychmiastowe nie działały, klienci mieli też problemy z przelewami blikiem, na które musieli czekać dłużej niż zwykle.

mBank. Problemy z przelewami ekspresowymi

- Drodzy, przelew ekspresowy utknął mi w czasoprzestrzeni i nie rozliczył się od ponad 30 minut (wisi jako operacja oczekująca). Jakieś problemy u Was? –  komentuje użytkownik Twittera na profilu mBanku.

Zobacz także

Piotr Rutkowski, zastępca rzecznika prasowego mBanku poinformował o problemach z przelewami ekspertowymi, które de facto ekspertowe nie były.

Przez kilka godzin rano występowały opóźnienia w wysyłaniu przelewów ekspresowych. Obecnie wszystko działa już poprawnie. Klienci dostaną zwrot opłat za opóźnione przelewy

– czytamy w odpowiedzi przesłanej do naszej redakcji

mBank w ubiegłym tygodniu zaliczył wpadkę i wysłał klientom błędne powiadomienia push, których uruchomienie na telefonie spowolniło działanie bankowości mobilnej. Bank obronną ręką wyszedł jednak z kryzysu wizerunkowego budując kampanię na haśle „ęśąćż” i oferując swoim klientom zniżki.

RadioZET.pl