Zamknij

Ostatnia szansa na "Słodziaka". Akcja Biedronki dobiega końca

14.11.2019 10:33
Do kiedy naklejki z Biedronki? Akcja Gang Słodziaków dobiega końca
fot. Shutterstock/Krzysztof Bubel/ materiały prasowe

Tylko do końca tygodnia w sklepach Biedronka wydawane są naklejki, które można zamienić na maskotkę w ramach akcji „Gang Słodziaków”.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  

Akcja „Gang Słodziaków” dobiega końca. Kasjerzy w Biedronce będą wydawać naklejki tylko do 17 listopada, zaś maskotki można odebrać do 1 grudnia.  

Uwaga! Z racji, że 17 listopada obowiązuje zakaz handlu, ostatnią okazją do skompletowania naklejek będzie sobota 16 listopada.

Przygody Gangu Słodziaków skradły serca klientów Biedronki, na co najlepszym dowodem jest 7 milionów Słodziaków oraz ponad 2 miliony książek, które trafiły w ich ręce w poprzedniej edycji. W tym roku już na starcie kampanii udało się pobić rekord -  w miejscowości Stegna pierwszy klient odebrał książkę oraz Słodziaka Sarenkę Hanię już minutę po północy, co świadczy o dużej popularności Słodziaków 

– mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka

Tegoroczny Gang to duże Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz ich mali przyjaciele: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia.

Zobacz także

Jak dodaje Dorota Wrotek-Gut, do tej pory, najwięcej maskotek oraz książek udało się zebrać mieszkańcom stolicy. Na drugim miejscu znalazł się Wrocław. Mieszkańcy Krakowa objęli trzecią pozycję, jeżeli chodzi o odbiór książki, natomiast Gdańsk zajmuje trzecie miejsce z największą liczbą odebranych Słodziaków.

Jak zdobyć Słodziaka? ZASADY

Maskotki można zdobyć za darmo dzięki regularnym zakupom w sklepie. By wziąć udział w akcji, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. 

  • 1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 złotych. Sklep przyznaje też dodatkowe punkty.
  • Drugą naklejkę klienci otrzymają za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 złotych.
  •  Dodatkowa naklejka przysługiwać będzie także, jeśli w koszyku znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc. 

Zobacz także

Ile naklejek potrzeba, by dostać słodziaka lub  książkę?

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za 19,99 zł. 40 naklejek wystarczy, by otrzymać Słodziaka Juniora.

15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”. Książkę można będzie także kupić w sklepie w cenie 9,99 zł. Duży Słodziak w sklepie kosztował będzie 49,99 zł.

Zobacz także

RadioZET.pl