Zamknij

Zygmunt Solorz Z Cyfrowym Polsatem zainwestowali w Premium Mobile

Olga Papiernik
28.03.2018 15:30
Zygmunt solorz żak
fot. East News

Premium Mobile pozyskał kolejnych akcjonariuszy: Zygmunta Solorza oraz grupę Cyfrowy Polsat, którzy wsparli spółkę kapitałowo, podał operator.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - Biznes na Facebooku

- To nowy rozdział w rozwoju marki Premium Mobile. Wsparcie kapitałowe to impuls do jeszcze bardziej dynamicznego wzrostu przy zachowaniu wyjątkowości naszego modelu biznesowego. Cieszymy się, że Premium Mobile w tak krótkim czasie odniosło tak duży sukces - powiedział wiceprezes Dariusz Chlastawa.

Premium Mobile jest operatorem telefonii komórkowej z segmentu MVNO, który obecnie świadczy usługi dla klientów indywidualnych, głównie w modelu kontraktowym.

- Premium Mobile z powodzeniem weszło na rynek mobilny. Dynamicznie buduje bazę klientów oraz od miesięcy zajmuje czołowe miejsca na rynku przenoszenia numerów. Operator jest klientem hurtowym Polkomtelu i wzajemna współpraca przynosi korzyści obydwu stronom - powiedział wiceprezes Premium Mobile oraz spółki Aero 2 z Grupy Cyfrowy Polsat Piotr Janik.

Jak podaje spółka, dzięki współpracy z Polkomtelem, Premium Mobile ma zapewnioną możliwość świadczenia usług swoim klientom w Polsce, a Grupa Cyfrowy Polsat ma zabezpieczone przychody hurtowe ze współpracy z Premium Mobile.

"Grupa Cyfrowego Polsatu obecnie jest mniejszościowym udziałowcem Premium Mobile. Kontrolę posiada inna firma związana z Zygmuntem Solorzem, ale nie wchodząca w skład grupy Cyfrowy Polsat" - czytamy także.

ISBnews/OP