Zamknij

Żabka sprzedaje maseczki marki 4F. W jakiej cenie?

08.05.2020 12:43
Żabka. Maseczki 4F. Ile kosztują?
fot. Shutterstock/Vital Safo/mat.pras

Od 6 maja w sklepach Żabka dostępne są maseczki ochronne wielorazowego użytku marki sportowej 4F. Ile trzeba za nie zapłacić?

Żabka, która tuż po wprowadzeniu obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej, odznaczyła się jako sieć najtaniej sprzedająca maseczki jednorazowe, wprowadza do asortymentu maseczki wielorazowego użytku.

Maseczki wielorazowe marki sportowej 4F już teraz dostępne są w sklepach Żabka w kilku wariantach kolorystycznych i cenowych.

Maseczki 4F z Żabki. Ile kosztują?

Żabka poszerza swój asortyment o maseczki wielorazowe. Maseczki jednorazowe kosztują w pakiecie 10 sztuk 16,17 zł. Te uchodzą za najtańsze na rynku, gdyż franczyzobiorcy sieci zrezygnowali z zysku przy ich sprzedaży.

Zobacz także

Ile kosztują maseczki wielorazowe marki 4F? Dostępne od 6 maja w sklepach Żabka maseczki marki 4F sprzedawane są pojedynczo w cenie 5.99 zł oraz w trzypaku w cenie 14,99 zł.

Nieustannie dokładamy starań, aby wszyscy klienci sklepów  Żabka mogli z łatwością zaopatrzyć się w maseczki. Cały czas dostępne są w naszej sieci maseczki jednorazowe sprzedawane bez zysku, natomiast reagując na oczekiwania naszych klientów dzięki współpracy z marką 4F uruchomiliśmy dodatkowo w ramach oferty produktowej sprzedaż maseczek wielokrotnego użytku 

- mówi Anna Grabowska Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska

Jak wskazała, w najbliższym czasie do sklepów sieci Żabka trafi kilkadziesiąt tysięcy takich maseczek, sprzedawanych pojedynczo oraz w pakietach po 3 sztuki.

Jak czytamy w komunikacie sieci, od 6 maja w sklepach dostępne są do kupienia maseczki pakowane pojedynczo, bawełniane z dwiema warstwami polipropylenowymi w cenie 5,99 zł. W kolejnych dniach do sklepów trafią maseczki złożone z dwóch warstw dzianiny poliestrowej z jonami srebra, które mają właściwości antybakteryjne. Maseczki będą pakowane w trzypaki i dostępne w kolorze czarnym i białym, w cenie 14,99zł.

Sieć wyjaśnia, że wszystkie maseczki mogą być prane w temperaturze 60°C. Maseczki zachowują swoje właściwości do 10 prań.

Żabka zapowiada, że w najbliższym czasie w sieci pojawią się także maseczki dla dzieci.

RadioZET.pl/mat.pras