Zamknij

Żabka: piwo za darmo. Nowa promocja

15.09.2021 14:45
piwo w sklepie
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Żabka trzeci raz z rzędu zaprasza klientów do złożenia wizyty i odebrania darmowego piwa w prezencie. Tym razem do wyboru będą nowe marki i smaki.

Piwo za darmo to doskonały wabik na klientów. Sieci handlowe liczą, że łowcy okazji przy okazji odbierania trunków w prezencie dorzucą do koszyków produkt komplementarne, na przykład chipsy. Choć i te rozdawane były już za darmo.

Żabka podchwyciła pomysł z pełnym zaangażowaniem – wygląda na to, że promocja na piwo za darmo będzie ogłaszana w każdy weekend. Sieć zaprasza po odbiór kolejnych prezentów – tym razem akcja obejmuje nowe marki piwa.

Żabka: piwo za darmo. BROmocja na ŁYKend

Promocje na piwo za darmo przeprowadzane są przez wiele sklepów, zasady akcji są jednak prawie zawsze takie same. Jeśli kupić się wymaganą liczbę produktów, część z nich otrzyma się bez płacenia.

Stosunek piw kupowanych do darmowych różni się w zależności od sklepu i promocji. W Lidlu już w piątek 17 września 2021 roku obowiązywać będzie zasada 4+4: po wybraniu 8 dowolnych piw butelkowych zapłacić trzeba będzie tylko za połowę z nich.

Żabka stawia na formułę 4+2. Klienci otrzymują za darmo 2 butelki, jeśli do kasy zgłoszą się z 6 produktami objętymi promocją. Zapłacić trzeba będzie za 4.

W najnowszej BROmocji na ŁYKend wybierać można będzie między piwami Hardmade, Lech Free, Tyskie, Żubr, Kozel oraz Captain Jack.

zabka_piwo_za_darmo_17_wrzesnia_02
fot. materiały prasowe

Żabka będzie rozdawać piwa za darmo w dniach 17-18 września 2021, chyba że prezenty będą odbierane tak chętnie, że wcześniej wykończą się zapasy.

Piwo za darmo potrafi skusić niejedną osobę. Dając się porwać okazji wato jednak pamiętać, że alkohol szkodzi. Szczególnie spożywany w dużych ilościach.

RadioZET.pl/Żabka