Zamknij

15 tysięcy pewnego przychodu. Żabka walczy o franczyzobiorców

15.10.2019 10:46
Żabka walczy o franczyzobiorców
fot. GERARD/REPORTER/East News

Żabka chce przyciągnąć do siebie przedsiębiorców i proponuje konkurencyjne warunki: 15 tysięcy złotych przychodu i wyposażony sklep w dobrej lokalizacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  

Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem biznesu pod szyldem „Żabki” przez pierwsze pół roku prowadzenia działalności będą mieć zagwarantowany przychód nie mniejszy niż 15 tysięcy złotych netto bez względu na obroty. Sieć oferuje też wyposażone w towary sklepy w korzystnej lokalizacji – czytamy w komunikacie. Na takie warunki mogą liczyć przedsiębiorcy, którzy podpiszą umowę do końca marca 2020 roku.

Zobacz także

Franczyza to system sprzedaży oparty na współpracy między właścicielem sieci a przedsiębiorcą prowadzącym działalność pod szyldem tej marki. Franczyzobiorca prowadzi wówczas biznes zgodnie z modelem przyjętym przez sieć, może też liczyć na jej wsparcie organizacyjne. Obu stronom takiego układu zależy na jak najlepszych wynikach sklepu.

Zobacz także

Nowością w ofercie Żabki jest gwarantowany przychód w wysokości 15 tysięcy złotych netto. 

Nasze doświadczenia pokazują, że taka kwota pozwala franczyzobiorcy zatrudnić pracowników, przeszkolić ich i skoncentrować się na dobrym zarządzaniu sklepem, poznaniu klientów i ich potrzeb.

– mówi Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Jak dodano w komunikacie, przychód gwarantowany to nie wszystko. Franczyzobiorcy „Żabki” mogą liczyć na wsparcie logistyczne, wsparcie z zakresu IT i marketingu, a także pełne wyposażenie sklepu. 

– Z pewnością nasza oferta to atrakcyjna alternatywa dla osób planujących własny biznes „od zera”, ale także szansa dla osób potrzebujących wsparcia w aktywizacji zawodowej, na przykład ze starszej grupy wiekowej – dodaje Adam Manikowski.

Zobacz także

Sieć Żabka zrzesza 4 tysiące franczyzobiorców. Istnieje na rynku od 21 lat i posiada 5,8 tysiąca sklepów.

RadioZET.pl