Zamknij

Xiaomi Mi 11 już w Polsce. Z hulajnogą w prezencie

25.02.2021 18:57
Xiaomi Mi 11
fot. materiały prasowe Xiaomi

Xiaomi Mi 11 to nowy flagowiec opracowany przez zdobywającą coraz więcej polskiego rynku popularną chińską markę. 25 lutego 2021 roku zaczyna się przedsprzedaż, w której producent do telefonu dorzuca prezent o wartości nawet 1299 zł. Kto pierwszy, ten lepszy.

Xiaomi podbija rynek wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do możliwości. Liczba fanów marki rośnie w tempie wykładniczym, dzięki czemu producent mógł pochwalić się zdobyciem tytułu lidera polskiego rynku, zostawiając w pokonanym polu wieloletniego króla Samsunga oraz Apple.

Xiaomi Mi 11 to flagowiec, którego głównym atutem mają być możliwości filmowe: producent chwali się, że stworzył małe, kieszonkowe studio. Cena, jaką przyjdzie zapłacić za nowy smartfon Xiaomi do niskich już nie należy, chyba że zdąży się skorzystać z oferty przedsprzedażowej. Koszt zakupu można dzięki wybraniu jednego z czterech możliwych prezentów obniżyć nawet o 1/3.

Xiaomi Mi 11: polskie ceny i prezenty w przedsprzedaży

W Polsce smartfon Xiaomi Mi 11 będzie dostępny w dwóch konfiguracjach, różniących się pojemnością pamięci na pliki użytkownika.

Za Xiaomi Mi 11 z 8 GB RAM i 128 GB pamięci masowej trzeba zapłacić 3499 zł, model Xiaomi Mi 11 z 8 GB RAM i 256 GB pamięci na pliki kosztuje 3699 zł. Za tę cenę otrzymuje się telefony z komponentami z najwyższej półki, w tym z układem Snapdragon 888 i obsługą telefonii 5G.

Polska premiera smartfona odbyła się 25 lutego 2021 roku i tego samego dnia pokazała się okazja, żeby telefon zdobyć znacznie taniej. W przedsprzedaży do każdego zakupionego Xiaomi Mi 11 można bowiem dobrać w prezencie rozchwytywane i kosztujące do 1299 zł produkty chińskiej marki.

Do zamówionych smartfonów można wybrać atrakcyjny darmowy prezent – autonomiczny odkurzacz Mi Robot Vacuum Mop Pro, oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro H, elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter Essential lub voucher o wartości 1000 złotych.

komunikat Xiaomi

Przedsprzedaż będzie trwała od 25 lutego 2021 godz. 19:00 do wyczerpania zapasów. Xiaomi nie podało oficjalnie, ile zestawów promocyjnych zostało przygotowanych, decyzję o zakupie trzeba więc podjąć jak najszybciej, żeby mieć szansę na praktyczne obniżenie ceny o 1000 zł.

W regularnej sprzedaży Xiaomi Mi 11 kupić będzie można w elektromarketach oraz u wszystkich operatorów komórkowych.

RadioZET.pl/Xiaomi