Zamknij

Tydzień wyprzedaży na Allegro. Zniżki do 70 procent

28.09.2020 13:16
Allegro na komuterze
fot. materiały prasowe Allegro

Allegro Smart! Week potrwa od 28 września do 4 października 2020. Użytkownicy platformy z wykupioną usługą „Allegro Smart!” mogą w tym czasie skorzystać z festiwalu promocji i obniżek.

Allegro Smart! Week został zorganizowany z okazji 2. rocznicy wprowadzenia do sprzedaży oferty „Allegro Smart!”. To subskrypcja, która uprawnia do darmowych przesyłek towarów, jeśli ich wartość przekracza wyznaczoną kwotę.

Podczas tygodnia wyprzedaży wybrane produkty oferowane na największej w Polsce platformie handlowej można będzie kupić taniej nawet o 70 procent. Część z ofert będzie ograniczona czasowo i żeby załapać się na zniżkę, trzeba będzie się spieszyć.

Ruszył Allegro Smart! Week. Obniżki do 70 procent

Allegro to gigant polskiego e-commerce, wyceniany na około 44 mld zł. Platforma, która zapowiedziała rychły debiut na parkiecie GPW, ma szansę stać się najwyżej wyceniają spółką polskiej giełdy, dystansując CD Projekt RED, PZU czy Orlen.

Platforma musi jednak zmagać się z konkurencją z Chin: serwis AliExpress cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, a organizowane przez niego festiwale wyprzedaży przyciągają w krótkim czasie miliony klientów.

Zobacz także

Podobne rozwiązanie postanowiło zastosować Allegro, uruchamiając dla klientów usługi Allegro Smart! wyprzedaże, które będą trwały cały tydzień.

Taniej można będzie kupić produkty z całego asortymentu, zniżki zaś mają wynosić w wybranych przypadkach nawet 70 procent. Festiwal zakupów trwać będzie od poniedziałku 28 września 2020 do niedzieli 4 października 2020.

Zobacz także

Wydarzenie ma za zadanie rozpropagować usługę „Allegro Smart!”, z której w maju 2020 roku korzystało 2 mln klientów. Subskrypcję darmowej dostawy można kupić w dwóch wersjach: miesięcznej za 9,99 zł lub rocznej za 49 zł.

Zagłosuj

Gdzie kupujecie częściej?

Liczba głosów:

Najwyższe rabaty będą obowiązywać zapewne na sprzęt elektroniczny. Allegro zapowiedziało, że każdego dnia będzie wprowadzać nową ofertę-niespodziankę z większym niż przeciętnym rabatem.

RadioZET.pl/Allegro