Zamknij

Tk Maxx znów otwiera swoje sklepy w całej Polsce

08.05.2020 14:07
Tk Maxx znów otwiera swoje sklepy. Kiedy otwarcie?
fot. Eddie Jordan Photos/Shutterstock (ilustracyjne)

Od 9 maja sklepy sieci Tk Maxx znów zostaną otwarte. Do tej pory nie można było zrobić w nich zakupów w powodu obostrzeń podczas pandemii koronawirusa.

Tk Maxx, jedna z największych sieci sklepów modowych, podjęła decyzję w sprawie otwarcia swoich sklepów. Ich zamknięcie było spowodowane rządowymi restrykcjami w sprawie ograniczenia zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19.

Sklepy sieci zostaną ponownie otwarte w sobotę 9 maja, jednak w reżimie sanitarnym. Co to oznacza?

Tk Maxx. Jakie zasady podczas zakupów?

Pracownicy Tk Maxx będą wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej oraz produkty do częstej dezynfekcji rąk. Przy kasach zainstalowane zostały specjalne osłony, chroniące pracowników i klientów, a układ sklepów został przeorganizowany w taki sposób, by umożliwić zachowanie zalecanego bezpiecznego odstępu 2 metrów pomiędzy przebywającymi w sklepie.

Zobacz także

"Stosujemy się również do wymaganych limitów osób w sklepie, przymierzalniach i windach. Przy wejściu do sklepów zostały zamontowane dozowniki z płynem dezynfekującym dla klientów. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz noszeniu rękawiczek ochronnych przy dokonywaniu zakupów" - podało w komunikacie Tk Maxx.

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek w niższych cenach. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach.

Firma handlowa jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 540 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 4000 sklepów w 9 krajach.

RadioZET.pl/mat. prasowe