Zamknij

Wyprzedaż w Tesco. Przedświąteczne promocje już się zaczęły

03.12.2020 18:00
Wyprzedaż w Tesco. Przedświąteczne promocje już się zaczęły
fot. Shutterstock/muslihat

Zniżki na całe zakupy, promocje na dekoracje świąteczne i zabawki, a także paczka słodyczy do zgarnięcia. Sieć Tesco szykuje przedświąteczną wyprzedaż.

Tesco, które na polskim rynku handlowym jest obecne od 1995 roku, ogłosiło szczegóły świątecznych promocji obowiązujących w ponad 300 sklepach.

Sieć oferuje dodatkowe rabaty na zabawki, materiały do pakowania prezentów czy dekoracje świąteczne. W wybranych dniach klienci będą mogli także skorzystać ze zniżek na całe zakupy.

Tesco - promocje. Co kupimy taniej?

Do 26 grudnia klienci Tesco mogą skorzystać z kilku promocji oferowanych przez sieć. 30 proc. taniej można kupić m.in. bombki, wybrane dekoracje, oświetlenie i choinki. Inne świąteczne akcesoria oraz artykuły do pakowania prezentów objęte są zniżką 25 proc.

Zobacz także

Posiadacze karty Clubcard kupią m.in. zabawki z dodatkowym rabatem 10 proc. W kolejnych tygodniach przygotowano dla nich dodatkowe oferty.

Klienci Tesco, którzy zrobią zakupy w sklepach sieci pomiędzy 3 a 9 grudnia za minimum 100 złotych, otrzymają kupon rabatowy. Dzięki takiego voucherowi kolejne zakupy objęte będą 10 proc. zniżką.  Dodatkowo, w wybrane dni za każde wydane 250 złotych klienci otrzymają paczkę ze słodyczami Milka o wartości 29,99 zł gratis.

Promocje w Tesco

Sieć przypomina, że we wszystkich sklepach przestrzegany jest reżim sanitarny. „Wszystkie kasy i lady zostały wyposażone w osłony, a kupującym zapewniono łatwy dostęp do środków ochrony osobistej, takich jak rękawiczki i płyny dezynfekujące” – czytamy w komunikacie.

Tesco regularnie dezynfekuje wózki i koszyki. W sklepach tej sieci można bezdotykowo płacić kartą, zaś same placówki otwarte są dłużej niż zwykle, co pozwala na zmniejszenie liczby klientów, którzy jednorazowo będą przebywali na terenie sklepów.

RadioZET.pl/mat.pras