Zamknij

Inteligentna bielizna ma oderwać pary od smartfonów

07.02.2020 08:01
T-Mobile oferuje na walentynki inteligentną bieliznę
fot. T-Mobile

Pomóc zbliżyć do siebie partnerów, którzy zbyt bardzo wpatrzeni są w smartfony, ma inteligenta bielizna. Nietypowy produkt oferuje sieć T-Mobile.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

T-Mobile, jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce, z okazji walentynek oferuje inteligentną bieliznę, która ma pomóc partnerom zbliżyć się do siebie.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez agencję Difference na zlecenie T-Mobile, 55 proc. Polaków w wieku 18-34 lat przyznało, że czuła się ignorowana przez partnera ze względu na korzystanie z telefonu. Z kolei 30 proc. uważała, że zdarza im się więcej czasu spędzać przed smartfonem niż z partnerem.

Zobacz także

- Coraz więcej młodych osób niestety preferuje funkcjonowanie w wirtualnym świecie, ignorując nawet najbliższe osoby - podkreślił dr Andrzej Depko, seksuolog, komentujący wyniki badania.

Widać również, że są świadomi płynącego stąd zagrożenia dla ich związku, gdyż ponad 1/3 ankietowanych - 38 procent - uważa, że korzystanie ze smartfonów może negatywnie wpłynąć na ich relacje intymne z partnerem. Ważne jest więc znalezienie złotego środka pomiędzy ilością czasu przeznaczonego na życie online i offline

Dr Andrzej Depko
Relacje ze smartfonem
fot. T-Mobile

Co może pomóc zbliżyć do siebie partnerów, którzy zbyt zajęci są wpatrywaniem się w smartfony? Zdaniem T-Mobile przydatna może być zestaw magnetowej bielizny dla par.

Dołączone do niego są dwa specjalne chipy, które należy sparować z telefonem partnera. "Parowanie" musi zostać poprzedzone pobraniem darmowej aplikacji Connected Underwear (dostępnej bezpłatnie na systemy iOS oraz Android).

Zobacz także

Gdy partner lub partnerka są zbyt zajęci telefonem, chip w bieliźnie drugiej osoby aktywuje aplikację, która może zablokować telefon drugiej połówki na 15 minut. Uruchomia się wówczas tryb „Love Mode”, blokując powiadomienia i rozpoczynając odtwarzanie romantycznej, nastrojowej muzyki.

Inteligentną bieliznę można zamówić w niemieckim sklepie internetowym lovemagenta.com. Cena za jedną parę (można mieszać np. bielizna męska i damska oraz dwie męskie) to 25 euro (w przeliczeniu ponad 106 zł). 

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe