Zamknij

Szukasz komputera do pracy? Zobacz, co powinieneś wybrać!

Materiały partnerskie
25.06.2020 12:06
Szukasz komputera do pracy? Zobacz, co powinieneś wybrać!

Komputerów MAC zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać – to urządzenia, które niezmiennie od wielu lat, kojarzą się z niezawodnością, zaawansowaniem technologicznym i niezwykle eleganckim designem i ogromnym prestiżem marki.

Jeszcze do niedawna – ze względu na ich cenę – nie były one osiągalne dla każdego. Na szczęście dla fanów nowych technologii teraz niemal każdy może stać się właścicielem nowego MacBooka.

Wybierz komputer dostosowany do swoich potrzeb

Trudno znaleźć jeden, uniwersalny komputer, który będzie odpowiadał potrzebom wszystkich użytkowników. Nie jest tajemnicą, że inne preferencje ma osoba, która korzysta ze sprzętu głównie w celach biznesowych, a inne osoba, dla której najważniejsza jest rozrywka. Co więcej, preferencje użytkowników różnią się także w zależności od stylu pracy i życia – dlatego przy poszukiwaniu idealnego dla siebie komputera warto zadać sobie kilka pytań np. dotyczących tego, czy będziemy używać sprzętu głównie w domu, czy może w kawiarni lub w pociągu. Niemniej istotne kwestie to również: wielkość ekranu (ma być to sprzęt stacjonarny czy może  mobilny), zastosowanie, wygoda i komfort, a także jakość obrazu.

Komputerów MAC nie trzeba zapewne nikomu bliżej przedstawiać – to sprzęt niezawodny, innowacyjny i zaawansowany technologicznie. Komputery przenośne MAC dostępne są w trzech wariantach: MacBook Air, MacBook Pro 13” i MacBook Pro 16”.

·        MacBook Air to sprzęt niezwykle smukły i lekki, dlatego też idealnie sprawdzi się dla osób, które korzystają z komputera w różnych miejscach – np. w kawiarni czy w pociągu. Zadowoleni z niego będą również uczniowie i studenci, którzy zabierają sprzęt ze sobą do szkoły czy na uczelnię. MacBook Air to komputer o licznych zaletach – wyposażony jest w udoskonaloną klawiaturę Magic Keyboard,  wydajne procesory oraz baterię, która wystarcza na cały dzień pracy. Jego obudowa została wykonana z aluminium, które w 100% pochodzi z recyklingu – to nie lada gratka dla fanów proekologicznych rozwiązań.

·        MacBook Pro 13” to sprzęt, który łączy w sobie niezawodność właściwą dla komputerów stacjonarnych z mobilnością. Nie bez powodu komputer ten nazywany jest mianem „mobilnego mocarza”. To, co go wyróżnia to przede wszystkim wydajne procesory, ultraszybka pamięć masowa, zaawansowana grafika. MacBook Pro 13” polecany jest przede wszystkim użytkownikom wymagającym – którym zależy na niezawodności, szybkiej pracy oraz eleganckim designie.

·        MacBook Pro 16” to największy notebook od Apple. Został on stworzony przede wszystkim z myślą o twórcach – grafikach, fotografach, architektach i innych osobach, którym szczególnie zależy na obrazie o najwyższej jakości. Komputer ten wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 16”, grafikę nowej generacji, bardzo wydajną baterię, nową klawiaturę Magic Keyboard, pojemną pamięć masową, a także 8-rdzeniowy procesor. To wszystko sprawia, że jest to sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów.

macOS – system, z którym chce się pracować

To, co wyróżnia MacBooki od sprzętu innych producentów to przede wszystkim system operacyjny. Każdy Mac i MacBook działa w oparciu o dedykowany system operacyjny macOS. Jedną z jego licznych zalet jest bezpieczeństwo i ochrona danych poufnych  – zapewnia on pełną kontrolę nad swoimi danymi osobowymi. Natomiast podczas przeglądania stron internetowych: Safari uniemożliwia różnym firmom śledzenia naszych poczynań. Posiadając komputer wyposażony w system operacyjny macOS, nie musimy się martwic o kompatybilność – bez zarzutu współpracuje on niemal z wszystkimi popularnymi aplikacjami, a także z programami ze środowiska Windowsa.

Najlepsza szansa na najlepszy komputer do pracy

Niezawodność, znakomita grafika i stylowy design – to właśnie przymioty charakteryzujące wszystkie komputery z rodziny MacBook. Jeszcze do niedawna sprzęt ten, przede wszystkim ze względu na swoją cenę, pozostawał niedostępny dla wielu osób. Obecnie dzięki atrakcyjnym formom finansowania pozwolić sobie na niego może niemal każdy. Jak to możliwe? iSpot wystartował z kampanią „Najlepsza szansa na najlepszy komputer”, w ramach której oferuje atrakcyjne rabaty lub możliwość wzięcia sprzętu na raty, lub w leasing. Kto może skorzystać z tej promocji?

Każdy uczeń, student, nauczyciel lub profesor przy zakupie MacBooka w sklepie iSpot może skorzystać ze zniżki edukacyjnej -6%. Z kolei osoby, które nie są związane ze szkolnictwem, mogą kupić wymarzony sprzęt od Apple na raty, które nie są oprocentowane. iSpot przygotowało również specjalną ofertę dla przedsiębiorców – mogą oni skorzystać z atrakcyjnej oferty leasingowej.