Zamknij

Sprzęt Baseus w Biedronce. Ładowarki, kable i gadżety samochodowe w atrakcyjnych cenach

21.10.2021 16:11
Sprzęt Baseus w Biedronce. Ładowarki, kable i gadżety samochodowe w atrakcyjnych cenach
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EastNews

Ładowarki, kable, przewody i inne gadżety można kupić od czwartku (21 października 2021) w sieci sklepów Biedronka. Produkty będą w cenach od 16,99 zł do 27,99 złotych. Sprawdzamy, co dokładnie znajdziemy w asortymencie sklepu.

Biedronka wprowadza do swojej oferty produkty firmy Baseus. Równocześnie ostrzega przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników sklepu i zachęcają do podawania swoich danych osobistych w ramach fałszywej akcji „Biedronka zapłaci za Twoje zakupy”. 

W ramach współpracy z firmą Baseus, w sklepach Biedronka pojawią się m.in. ładowarki, kable, mini car, uchwyty do telefonu, adapter USB do auta, korektor do piór wycieraczek oraz dodatkowe lusterko wsteczne.

Sprzęt marki Baseus w Biedronce od 21.10.2021

Co dokładnie znajdzie się w ofercie Baseus w sklepach Biedronki? Na sklepowych półkach będą m.in. białe przewody z portem Lightning o długości 100 cm, dedykowane sprzętom Apple, które mają inteligentny chip, dopasowujący optymalne natężenie dla ładowanego sprzętu. Dostaniemy także dwumetrowe kable z Micro USB oraz USB typu C, które obsłużą Quick Charge 3.0 do 1,5 A (w przypadku Micro USB) oraz do natężenia 2 A (w przypadku USB-C).

Od czwartku (21 października 2021) będzie także można kupić ładowarki sieciowe z inteligentnym wyświetlaczem LCD. Dzięki nim można równocześnie ładować 3 urządzenia mobilne. Łącznie ładowarka ma do dyspozycji aż 3,4A, pojedynczy port ma maksymalną wydajność 2,4A. Wbudowany wyświetlacz LED informuje o aktualnych parametrach ładowania.Sprzęt można kupić w kolorze białym lub czarnym.

W Biedronce będą także gadżety przydatne podczas prowadzenia samochodu, np.adapter USB/USB-C. Pozwoli on na ładowanie trzech urządzeń w tym samym czasie. Kierowcy znajdą także dodatkowe lusterko wsteczne, które charakteryzuje łatwa regulacja w zakresie 360 stopni. Ułatwia parkowanie w trudnych miejscach,zwiększa pole widzenia i bezpieczeństwo na drodze.Kolejnym gadżetem jest korektor do piór wycieraczek. Osoby, które go zakupią będą mogły aż trzykrotnie przedłużyć żywotność wycieraczek.

Z kolei uchwyt magnetyczny będzie można przymocować do kratki samochodowej, aby np. wygodnie korzystać z informacji na wyświetlaczu. Podobnym gadżetem jest uchwyt grawitacyjny z przyssawką. Nadaje się do montowania na kokpit lub inną płaską powierzchnię (natomiast nie działa dobrze przymocowany na szybie). Dzięki grawitacyjnej technologii zaciska się automatycznie pod wpływem wagi urządzenia. Szerokość telefonu powinna mieścić się w przedziale od 55 do 90 mm.

RadioZET.pl