Zamknij

Uwielbiasz dobrą kuchnię w rozsądnej cenie? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Anna Parcheta
02.10.2018 09:17
Uwielbiasz dobrą kuchnię w rozsądnej cenie? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Kawa za 1 zł, zupa za 5 zł, a może deser gratis? To tylko przykładowe oferty, które czekają na Ciebie w wybranych restauracjach i lokalach gastronomicznych już 9 października w ramach Międzynarodowego Dnia Własnego Biznesu.

Październik obfituje w wydarzenia, które są prawdziwą gratką dla wszystkich wielbicieli dobrej kuchni i łowców niepowtarzalnych smaków. Preludium do tego niezwykle smacznego miesiąca będzie 9 października, czyli Międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu. To nie lada gratka nie tylko dla restauratorów i osób prowadzących własne lokale gastronomiczne, lecz także dla klientów, którzy mają okazję poznać nowe miejsca na kulinarnej mapie swojej okolicy, odkryć niepowtarzalne smaki i skorzystać z atrakcyjnych ofert rabatowych.

Międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu, czyli bliskie spotkania restauratorów z klientami

Międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu od trzech lat jest obchodzony równocześnie w 26 krajach na świecie, m.in. w Niemczech, Włoszech, Indiach czy Chinach, a także Polsce dzięki sieci hurtowni MAKRO Polska, która odpowiada za tę inicjatywę w naszym kraju. To niezwykłe wydarzenie, gdyż łączy korzystne rozwiązania dla przedsiębiorców i konsumentów. Firmom pozwala bowiem na zdobycie nowych klientów, a konsumentom daje możliwość poznania nowych restauracji, kawiarni, sklepów i innych miejsc oraz skorzystania z atrakcyjnych promocji i ofert zniżkowych, jakie restauratorzy i właściciele biznesów gastronomicznych przygotowali dla swoich gości właśnie z okazji tego święta. W zeszłym roku w akcji wzięło udział ponad 7000 firm, co zaowocowało całym morzem zniżek i rabatów dla klientów. Jak je upolować?

Jak skorzystać ze specjalnych ofert w ramach Międzynarodowego Dnia Własnego Biznesu?

To bardzo proste! Wejdź na stronę www.dzien-wlasnego-biznesu.pl i przejdź do sekcji „Poznaj oferty specjalne” przeznaczonej dla konsumentów. Tam na interaktywnej mapie Google znajdziesz wszystkie firmy, które zgłosiły swój udział w akcji i wystawiły dla swoich klientów specjalne oferty rabatowe. Możesz wyszukiwać je na trzy różne sposoby: wybierając jedną z dziewięciu kategorii (restauracje; bary szybkiej obsługi; bary i puby; kawiarnie, cukiernie, piekarnie; trendy bistro; podróże i wypoczynek, sklepy i sklepiki, trendy bistro; usługi; wydarzenia kulturalne), podając konkretny adres lub też w pobliżu miejsca, w którym się znajdujesz, za pomocą geolokalizacji. Po kliknięciu na wybraną ofertę możesz zapoznać się z jej szczegółami, zapisać ją sobie w kalendarzu, dodać do ulubionych, a także podzielić się nią ze znajomymi i oddać na nią swój głos, „oklaskując” ją i tym samym ułatwiając innym wybór najlepszych kulinarnych propozycji. A kiedy już upolujesz interesujące Cię oferty, przyjdź 9 października do wybranego lokalu i rozkoszuj się poznawaniem nowych smaków w atrakcyjnych cenach. Jesień jeszcze nigdy nie była tak smaczna!

 

Na Międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu zapraszają: organizator – sieć hurtowni MAKRO, partnerzy – Visa i Coca-Cola oraz patron medialny – Radio ZET.