Zamknij

Sklep obuwniczy bez butów? Koniec tradycyjnych zakupów

18.10.2019 17:37
Salon eobuwie w Lublinie
fot. eobuwie.pl

Zamiast tradycyjnego przymierzania butów jest skaner 3D stopy i tablety ze zdjęciami produktów. Oto nowy salon eobuwie.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  

26 tabletów, dzięki którym można wybierać spośród 12 tysięcy par butów i skaner 3D stopy. Tak w liczbach prezentuje się nowy salon eobuwie.pl w Lublinie. Sklep działa na ponad 350 m kw powierzchni w galerii VIVO!. Jak wyglądają zakupy w tym sklepie?

Klienci mogą bezpłatne skorzystać z usługi esize.me, która – na podstawie skanu 3D stóp – rekomenduje właściwie dopasowane do nich buty.

Zobacz także

W ramach usługi esize.me dostępny w sklepie skaner w kilka sekund wykonuje dokładny skan 3D stóp – czytamy w informacji prasowej sklepu. Jak dodano, skaner uwzględnia parametry takie jak długość, wysokość oraz szerokość stopy. Następnie porównuje stan z danymi ponad 45 tysięcy modeli butów, pochodzących od ponad 500 marek dostępnych na eobuwie.pl. Efekt? System sam dopiera właściwy rozmiar dla dowolnej marki czy typu buta.

Skan wykonuje się raz. Potem każdy klient może przypisać go do swojego numeru komórkowego lub adresu e-mail i w dowolnym momencie skorzystać z rekomendacji, zarówno podczas zakupów stacjonarnych, jak i online. Dzięki temu ma pewność, że zamówione buty będą pasować 

– mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail eobuwie.pl.

Po wyborze odpowiedniego obuwia, które można zamówić na miejscu za pomocą tabletów sprzedawca dostarczy je do przymierzalni.

Zobacz także

To nie pierwszy taki sklep w Polsce. Wcześniej sieć otworzyła salon w galerii w Rzeszowie.

– Do tej pory w tej części kraju nasz sklep dostępny był w Rzeszowie. Klienci szybko przekonali się do nowej formuły zakupów z wykorzystaniem nowych technologii i docenili swobodny dostęp do pełnej oferty eobuwie.pl w jednym miejscu. Dlatego, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, otwieramy kolejną lokalizację, tym razem w Lublinie – mówi Konrad Jezierski.

Zobacz także

RadioZET.pl/eobuwie.pl/dlahandlu.pl