Zamknij

Informacje w jednym miejscu? Nowa aplikacja w smartfonach Huawei

Redakcja
27.02.2020 10:30
SQUID na smartfonach Huawei. Nowy dostawca newsów
fot. Shutterstock/ImYanis (ilustracyjne)

Codzienną dawkę informacji użytkownikom smartfonów Huawei dostarczy aplikacja SQUID. Huawei Assistant już jest dostępny do pobrania w Huawei AppGallery.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

SQUID będzie dostarczał usługi newsowe dostępne w smartfonach marki Huawei. Aplikacja SQUID to lider branży media-tech. Została wybrana przez Huawei na dostawcę usług newsowych. Usługi te dostępne będą w smartfonach marki Huawei we wszystkich krajach europejskich.

Newsy będą dostępne w przeglądarce Browser oraz Huawei Assistant. Huawei Assistant jest widoczny w momencie kiedy użytkownik przesunie ekran smartfona w prawą stronę.

Zobacz także

Użytkownicy  Huawei Browser i  Huawei Assistant uzyskają dostęp do informacji z zakresu wielu różnych kategorii tematycznych od wielu wydawców. Huawei Browser można pobrać z  HUAWEI AppGallery. Huawei Assistant będzie dostępny w nowych modelach telefonów Huawei, ale wersję testową można pobrać tutaj.

Naszym celem jest inspirowanie młodych ludzi to czytania wysokiej jakości kontentu, jednocześnie umożliwiamy wydawcom zaangażowanym w ten projekt zwiększanie ruchu mobilnego, oraz dywersyfikowanie przychodów reklamowych 

mówi Johan Othelius, CEO i założyciel aplikacji SQUID

Aplikacja SQUID dostarcza użytkownikom smartfonów Huawei kontent informacyjny w wielu wersjach językowych oraz umożliwia precyzyjne personalizowanie newsów. Misją aplikacji SQUID jest umożliwienie Millennialsom łatwego dostępu do informacji pochodzących ze zweryfikowanych i wiarygodnych źródeł.

RadioZET.pl/mat.pras