Zamknij

Ryanair rozdaje bilety lotnicze za darmo. Jakie warunki promocji?

25.09.2020 10:19
Ryanair z promocją "kup jeden bilet, drugi gratis". Jakie zasady?
fot. Giannis Papanikos/Shutterstock (ilustracyjne)

Ryanair po raz pierwszy w swojej historii wprowadził promocję "kup jeden bilet, drugi masz za darmo". Jak można skorzystać z okazji?

Ryanair, jedna z największych linii lotniczych w Europie, zdecydowała się na promocję, w której pasażerowie mogą dużo zaoszczędzić. 

Oferta dotyczy ponad 1600 tras w ramach całej siatki połączeń oraz podróży od 25 września do 14 grudnia 2020 roku. Jak działa promocja drugi bilet gratis?

Ryanair rozdaje bilety. Jakie zasady promocji?

Promocji dotyczy rezerwacji taryfy Value Fare (podstawowe opcja zakupu biletów) dla więcej niż jednego pasażera, podróżujących na wybranych trasach do najlepszych miejsc docelowych (obowiązują ogólne warunki ubezpieczenia). Aby skorzystać z oferty należy wejść na stronę Ryanair.com i zarezerwować loty do piątku 25 września do godz. 18.

Zobacz także

- Klienci mogą zarezerwować tę niezapomnianą ofertę do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i miast w całej Europie, zabierając rodzinę lub przyjaciół na jesienno-zimowy wypad. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy wejść na stronę internetową Ryanair.com i zarezerwować loty przed północą 24 września - komentowała Alejandra Ruiz, szefowa komunikacji Ryanaira.

Promocyjne bilety zależą od dostępności i jest dostępna jest wyłącznie na wybranych trasach. Oferty nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi, rabatami lub promocjami. W przypadku zmian w rezerwacjach, które zostały dokonane w ramach promocji „Kupując jeden, drugi masz za darmo” (w dniach 24-25 września 2020 r.), zostanie naliczona opłata za zmianę lotu.

Zobacz także

Informacja o ofercie zbiegła się z informacją o zniesieniu opłaty za zmianę rezerwacji. Wszyscy pasażerowie, którzy zarezerwują lot na październik bądź listopad, a ich plany podróży ulegną zmianie, będą mieli prawo do bezkosztowej zmiany rezerwacji.

Pasażerowie, którzy zarezerwują lot na październik lub listopad będą mogli bezkosztowo zmienić termin lotu aż do 21 marca 2021 roku. Zmiany można dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

RadioZET.pl/mat. prasowe