Zamknij

Przerwy w bankach. Weekend bez płatności kartą i Blik

01.10.2021 15:49
Przerwy w bankach. Weekend bez płatności kartą i Blik
fot. Marek BAZAK/East News

Dwa banki zaplanowały przerwy techniczne od piątku (1października2021) do niedzieli (3 października2021). W najbliższy weekend pojawią się m.in. problemy z bankowością internetową i mobilną oraz utrudnienia w płatnościach.

Banki zaplanowały na najbliższy weekend (1-3 października 2021) przerwy techniczne. Tym razem tylko dwie instytucje będą prowadziły prace serwisowe i administracyjne. Spowoduje to ograniczony dostęp do wybranych usług.

Warto wiedzieć, że w najbliższy weekend na utrudnienia mogą napotkać klienci Banku Millennium i Toyota Bank.

Przerwy techniczne w bankach 1-3 października 2021

Bank Millennium

Klienci banku Millennium napotkają na utrudnienia w piątkową noc. Z 1 na 2 października 2021 roku między godz. 1:00 a 2:20 nie będą działały płatności kartą, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie będzie także można skorzystać z usługi Blik. Pojawią się także trudności z zastrzeganiem kart, zmianą ich ustawień oraz aktywacją.

Toyota Bank

Klienci banku Toyota nie będą mogli korzystać z wybranych usług banku w niedzielę (3 października 2021). Od godz. 20:00 do północy pojawią się problemy w korzystaniu zSystemu Bankowości Elektronicznej, Automatycznego Serwisu Telefonicznego oraz usług tzw. szybkich płatności.

RadioZET.pl