Zamknij

Weekendowe przerwy w bankach. Które instytucje zapowiedziały utrudnienia?

06.08.2021 16:37
Przerwy techniczne w bankach Getin Noble Bank i Bank BPS
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EastNews

Podczas weekendu od 6 do 8 sierpnia 2021 roku tylko dwa banki zaplanowały prace serwisowe. Oznacza to, że większość klientów instytucji finansowych będzie mogła swobodnie korzystać z usług bankowych. Sprawdzamy, kto będzie musiał liczyć się z utrudnieniami.

Bankowość będzie w większości polskich banków działać w weekend (6-8 sierpnia 2021) bez przestojów i przerw technicznych.

Tylko dwa banki zaplanowały prace ulepszające wewnętrzne systemy. Z utrudnieniami muszą liczyć się klienci Getin Noble Bank oraz Banku BPS.

Przerwy techniczne w bankach od 6 do 8 sierpnia 2021 roku

Klienci Banku BPS praktycznie przez cały weekend będą odczuwać utrudnienia w korzystaniu z usług bankowych. Prace serwisowe rozpoczną się o północy z piątku na sobotę (6-7 sierpnia 2021), a zakończą w niedzielę (8 sierpnia 2021) o godz. 23:30. W tym czasie nie będzie możliwości realizowania zleceń oraz sprawdzania aktualnego salda rachunków bankowości internetowej banku.

Z kolei klienci Getin Noble Bank powinni uwzględnić lukę w dostępie do swobodnego korzystania z usług banku w nocy z 6 na 7 sierpnia 2021 roku. Od godziny 23:30 w piątek do 8:30 w sobotę nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej. Wspomnianą przerwę bank motywuje koniecznością przeprowadzenia prac technicznych.

RadioZET.pl