Zamknij

Przelicz sam, ile kosztuje samochód w wynajmie

Weronika Domoradzka
10.09.2019 09:57
Przelicz sam, ile kosztuje samochód w wynajmie

Chcesz szybko sprawdzić ile kosztuje samochód w ramach wynajmu długoterminowego? Pomoże ci w tym przejrzysty konfigurator raty Arval, który pokaże cenę wybranego modelu, a nawet porówna w jednym miejscu dwa wybrane auta różnych marek.

Wynajem długoterminowy to wyjątkowo atrakcyjny sposób na samochód firmowy dla średniego, małego i mikro przedsiębiorstwa. Aby poznać orientacyjną cenę raty w wynajmie, wystarczy wejść na stronę konfiguratora: www.arval.pl/pl/konfiguratorraty.

Są to ceny orientacyjne, zbliżone do finalnych, o ostatecznej wysokości raty uwzględniającej aktualne rabaty poinformuje nas telefonicznie doradca Arval – wyjaśnia Anna Lelonek, która odpowiada za marketing SME w Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. – W internecie znajdziemy szereg innych ofert wynajmu długoterminowego, które – w przeciwieństwie do oferty Arval - mogą zawierać koszty ukryte. Czerwone światło powinno zapalić nam się zwłaszcza wtedy, kiedy rata jest wyjątkowo niska. Może bowiem okazać się, że tak „atrakcyjna” oferta nie uwzględnia wymiany opon, przeglądu, ubezpieczenia, a przy podpisaniu umowy trzeba uiścić wpłatę własną sięgającą nawet kilkudziesięciu %. W Arval nie stosujemy tego typu zabiegów, a wyliczona przez konfigurator rata uwzględnia pełen pakiet usług dodatkowych.

Bogaty katalog marek

Konfigurator Arval to wyjątkowo przejrzyste narzędzie, które nie tylko oszacuje dla nas miesięczny koszt, ale też pokaże z czego wynikają różnice w cenie (m.in. z długości trwania umowy, rodzaju nadwozia).

Katalog Arval to kilkadziesiąt marek, w tym te, których internauci wyszukują najczęściej m.in. Toyota, Honda, Ford, Hyundai, BMW, Volksvagen, Mercedes-Benz, Nissan, Audi, czy Renault Do wyboru mamy zarówno silniki „klasyczne” (benzyna, diesel, LPG), ale także samochody elektryczne i hybrydowe.

Określ, czego potrzebujesz

Po wejściu na stronę www.arval.pl/pl/konfiguratorraty, wybraniu rodzaju pojazdu, marki, modelu oraz wersji silnika i uruchomieniu wyszukiwarki uzyskujemy wysokość raty miesięcznej. Możemy ją modyfikować poprzez wybór długości trwania umowy, czy takie atrybuty jak kolor lakieru, rodzaj dachu i siedzeń oraz wielu innych dodatków związanych z komfortem jazdy czy bezpieczeństwem.

Wyszukiwanie zaawansowane i porównywanie

Jeśli głównym kryterium jest dla nas cena, powinniśmy wybrać na stronie www.arval.pl/pl/konfiguratorraty „WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE”, a następnie z lewej strony menu określić tak zwane widełki cenowe.

Dzięki konfiguratorowi możemy też porównać w jednym miejscu dwa samochody różnych koncernów. W tym celu należy wybrać opcję „PORÓWNAJ” i wybrać interesujące nas marki i modele.

Dla mniej zdecydowanych

Jeśli nie możemy się zdecydować, który model wybrać, możemy przejrzeć wszystkie samochody konkretnego producenta. Na stronie konfiguratora wybieramy markę, bez wskazania modelu i wersji silnika. Narzędzie Arval zaprezentuje nam dostępne samochody wybranego brandu, pogrupowane według rodzaju nadwozia (sedan, kombi, SUV/crossover, coupe, hatchback). Wybierając z tych propozycji interesujący nas model sprawdzimy wysokość miesięcznej raty wynajmu długoterminowego.

W przypadku zainteresowania ofertą ze strony konfiguratora Arval, wystarczy zgłosić chęć kontaktu ze strony operatora.

Lider branży Car Fleet Management

O jakości oferty, dostępnej między innymi w konfiguratorze, świadczą głosy nie tylko klientów, ale i ekspertów branży motoryzacyjnej. Operator zdobył tylko w tym roku statuetkę Fleet Awords za najlepszą usługę finansową dla sektora MŚP (wynajem długoterminowy) oraz zwyciężył w plebiscycie Fleet Derby 2019.

Wraz z wynikami sprzedażowymi za drugi kwartał bieżącego roku Arval oficjalnie stał się największą firmą CFM-ową Polsce. – Aktualnie na polskich drogach w całej flocie i we wszystkich segmentach jeździ ponad 33 000 samochodów w wynajmie długoterminowym Arval Service Lease Polska – potwierdza Anna Lelonek. Warto korzystać z usług sprawdzonych operatorów, istniejących na rynku od lat.