Zamknij

Primark otworzy drugi sklep w Polsce

06.02.2020 11:41
Primark w Poznaniu i w Warszawie. Kiedy otwarcie
fot. Shutterstock/ fokke baarssen

Warszawiacy z niecierpliwością czekają na otwarcie sklepu na Młocinach, tymczasem sieć zapowiedziała otwarcie jeszcze jednej placówki. Primark otworzy drugi sklep w Poznaniu – potwierdza irlandzka sieć odzieżowa.

 Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  

Primark wprowadzi do Poznania swoją „niesamowitą modę w niesamowitych cenach”- czytamy w komunikacie irlandzkiej sieciówki. Primark, sieć słynąca z niskich cen odzieży, w 2021 roku otworzy sklep w Poznaniu. Po warszawskich Młocinach, będzie to druga placówka w Polsce.

Primark podpisał umowę najmu w Posnanii, której właścicielem jest Apsys Polska. Sklep w Posnanii będzie drugim sklepem sieci w Polsce, po Galerii Młociny, którego otwarcie planowane jest wiosną tego roku – czytamy w komunikacie.

Zobacz także

Sklep w Poznaniu zajmie 3,5 tys. mkw. powierzchni handlowej i powstanie na dwóch piętrach galerii. Klienci odnajdą tam odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w tym obuwie, akcesoria, bielizna i artykuły do wnętrz. Jak zapowiada sieć, w ofercie znajdą się też produkty wykonane z materiałów organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

Bardzo cieszymy się, że nasz drugi sklep w Polsce zostanie otwarty w Posnanii – najważniejszym w Wielkopolsce centrum zakupów i lifestylu. Widzimy ekscytację, jaką już teraz wzbudza otwarcie naszego pierwszego sklepu w Polsce. Z niecierpliwością czekamy, by już wkrótce oferować niezwykłe zakupowe doświadczenia klientom z regionu Mazowsza oraz Wielkopolski 

– komentował cytowany w komunikacie Maciej Podwojski, Sales and Operations Manager w Primark Polska

Posnania to nowa galeria w Poznaniu. Obiekt ten został otwarty w 2016 roku. Rocznie centrum odwiedza 12,5 miliona osób. Na 100 tys. mkw. powierzchni klienci mają do wyboru towary oferowane przez 300 polskich i zagranicznych marek, do których w 2021 roku dołączy Primark.

Zobacz także

Primark to międzynarodowa sieciówka działająca w 12 krajach. Pierwszy sklep powstał w Dublinie w 1969 rok. Do 2020 roku sieć rozrosła się  do 370 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej. Primark zatrudnia ponad 79 000 osób.

RadioZET.pl