Zamknij

Prezenty na Dzień Nauczyciela. Słodycze za pół ceny w znanych sieciach

12.10.2021 11:47
Prezenty na Dzień Nauczyciela
fot. Marek BAZAK/East News

Prezent na Dzień Nauczyciela zawsze był tematem, który dzieli rodziców. Jedni nie robią prezentów, inni stawiają na symboliczne podarunki. Sieci handlowe przygotowały się jednak na tę okoliczność i obniżyły ceny kaw, bombonierek i innych podarunków.

Słodycze za pół ceny, a może kawa w promocji? Sieci handlowe obniżają ceny z okazji Dnia Nauczyciela.

Co i gdzie kupić na prezent? Prześledziliśmy promocje w najbardziej popularnych sklepach.

Prezenty na Dzień Nauczyciela. Co i gdzie kupić? [SPIS PROMOCJI]

Biedronka proponuje, by na Dzień Nauczyciela podarować pedagogom klasyczny prezent: Rafaello plus kawa. Przy zakupie dwóch opakować Rafaello, drugie można nabyć za mniej niż połowę ceny. Podobna promocja dotyczy też kaw.

 

Biedronka

Biedronka

‧ fot. Biedronka

 

Lidl także stawia na popularne połączenie bombonierka plus kawa. Wybrane słodkości można kupić w cenie obniżonej nawet o 80 proc.

 

Lidl
fot.

Lidl

Kaufland również tnie ceny i śmiało może konkurować z Biedronką chociażby pod względem ceny Rafaello. Oto propozycje od niemieckiej sieci.

 

 

kaufland
fot.

Jeśli chcemy podarować symboliczny prezent nie tylko wychowawcy, ale i innym nauczycielom, warto wybrać się do Delikatesów Centrum. Czekoladki Merci można nabyć za niecałe 10 złotych przy zakupie trzech opakowań. Cena regularna to 13 zł za opakowanie. Stokrotka z kolei proponuje zakup Alpejskiego Mleczka Milki za 7,99 zł.

Carrefour także przygotował ofertę na Dzień Nauczyciela. Dominują w niej słodycze w obniżonych cenach.

Carrefour
fot.

W sklepach Dino tylko do wtorku 12 października obowiązują niższe ceny na słodycze z okazji Dnia Nauczyciela.

 

Dino
fot.

Nieco dłużej obowiązywać będzie oferta w sklepach Aldi (do 16 października 2021 roku). Sieć oferuje czekoladki Merci za 11,99 zł i Rafaello za 8,99 zł.

RadioZET.pl