Zamknij

Polski Ład. Pobierz cały program w PDF

15.05.2021 10:31
prezentacja Polskiego Łada
fot. materiały prasowe PiS

Polski Ład ma zmienić zasady funkcjonowania kraju. W dokumencie znalazła się wizja nowego systemu podatkowego, wsparcia dla rodzin i zapewniania wkładu własnego dla rodzin planuących wzięcie kredytu mieszkaniowego. Szczegóły można znaleźć w dokumencie, który można pobrać z RadioZET.pl.pl

Polski Ład to zapowiadany od miesięcy plan przekształcenia Polski. Początkowo Nowy Ład prezentowany był jako reset systemu podatkowego, bezpośrednio przez premierą projekt stał się inwestycją w polskie rodziny.

Część zapowiedzi się spełniła: kwota wolna od podatku zostanie zwiększona do 30 000 zł, drugi próg podatkowy zostanie podwyższony do 120 000 zł. Jakie jeszcze zmiany mają zostać wdrożone we wrześniu 2021 roku?

Polski Ład. Pobierz cały dokument w PDF

Dokument przedstawiający możliwą przyszłość Polski liczy sobie 136 stron. Poruszane są w nim najważniejsze zdaniem PiS i koalicjantów zagadnienia społeczne i gospodarcze.

Wszystkie zagadnienia związane z Polskim Ładem przeanalizujemy na biznes.radiozet.pl. Zapraszamy wkróce po więcej informacji.

RadioZET.pl