Zamknij

Piwo za darmo w Żabce. Promocja na ostatni ciepły weekend

10.09.2021 17:52
Żabka
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Żabka zaprasza na kolejną odsłonę „BROmocji na ŁYKend”: 10 i 11 września 2021 roku klienci odwiedzający sklepy sieci mogą otrzymać w prezencie dwie butelki trunku. Z promocji można korzystać do woli.

Piwo za darmo to promocje, które błyskawicznie podbiły serca łowców okazji. Ulubione akcje miłośników chmielowego smaku organizowane są w coraz większej liczbie sieci handlowych. Wygląda na to, że promocja na dobre zagościła w Żabce.

Zielony sklep zaprasza na kolejną odsłonę „BROmocji na ŁYKend”, tym razem kusząc prezentami w postaci innych niż ostatnio gatunków piwa.

Żabka: piwo za darmo. Nowa „BROmocja na ŁYKend”

Reguły promocji, w której można otrzymać piwo za damo, są we wszystkich sklepach identyczne, różniąc się tylko szczegółami dotyczącymi liczby rozdawanych w prezencie trunków oraz liczbą produktów, z którymi należy zgłosić się do kasy.

W przypadku Żabki stosunek ten wynosi 4+2: jeśli weźmie się 6 piw biorących udział w „BROmocji na ŁYKend”, 2 z nich otrzyma się za darmo, a za 4 trzeba będzie zapłacić.

Promocja obowiązująca w dniach 10-11 września 2021 obejmuje piwa Garage, Carslberg, Harnaś, Kasztelan niepasteryzowane, Zatecki oraz Somersby.

zabka_piwo_za_darmo_10_wrzesnia_2021_02
fot.

materiały prasowe

Żabka zastrzegła, że „BROmocja” obowiązuje do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innym promocjami.

Odbierając piwo za darmo warto pamiętać, że picie alkoholu, zwłaszcza w dużych ilościach, szkodzi. Prezent od Żabki może sprawdzić się na kilkuosobowym weekendowym spotkaniu, jeśli jednak ma zostać skonsumowany indywidualnie, może mieć negatywne konsekwencje.

RadioZET.pl/Żabka