Zamknij

Piwo za darmo w Stokrotce. Można miksować dowolnie

07.06.2021 19:41
młoda kobieta kupująca piwo
fot. KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER/East News

Nowa promocja na piwo za darmo – tym razem w Stokrotce. Piwosze mogą wybierać pomiędzy kilkoma trunkami produkowanym przez Grupę Żywiec.

Piwo za darmo na stałe wpisało się do repertuaru promocyjnego dużych sieci handlowych. Do walki o względy piwoszy przystępuje coraz więcej sklepów. Rywalizacja toczona początkowo głównie przez Biedronkę i Lidla obejmuje z coraz większą częstotliwością mniejszych konkurentów, takich jak Kaufland, Delikatesy Centrum czy Stokrotkę.

To właśnie w tej ostatniej sieci sklepów niemal natychmiast po długim weekendzie, przed którym sklepy rozdawały dziesiątki piw za darmo, w prezencie można otrzymać kilka kolejnych butelek. Promocja obejmuje piwa Grupy Żywiec.

Stokrotka: 2 piwa Grupy Żywiec za darmo. Promocja od 10 czerwca 2021

Promocje oferujące piwo za darmo różnią się liczbą i rodzajem rozdawanych trunków, zasady dla wszystkich akcji są jednak u podstaw identyczne. Żeby otrzymać gratis, trzeba kupić wskazaną przez sklep liczbę butelek lub puszek.

Nie inaczej jest w przypadku promocji Stokrotki. 2 piwa Grupy Żywiec można dostać za darmo po zgłoszeniu się do kasy z 6 butelkami biorącymi udział w promocji. Cena dwóch najtańszych z nich zostanie odjęta od kwoty do zapłaty.

Stokrotka oferuje w prezencie piwa Grupy Żywiec. Wybierać można między markami Heineken (także w wersji bezalkoholowej), Namysłów Pils, Żywiec Jasne Lekkie i Desperados.

W promocji biorą udział tylko piwa sprzedawane w butelkach bezzwrotnych. Trunki można mieszać dowolnie, pamiętając, że za darmo otrzyma się dwa najtańsze produkty.

Promocja na piwo za darmo w Stokrotce zaczyna się w czwartek 10 czerwca 2021 roku. Z okazji będzie można najprawdopodobniej skorzystać wielokrotnie.

RadioZET.pl/Stokrotka