Zamknij

Piwo za darmo w Lidlu. Promocja trwa tylko do 4 sierpnia 2021 roku

03.08.2021 10:05
Piwo za darmo w Lidlu
fot. Marek BAZAK/East News

„Piwne orzeźwienie w Lidlowej cenie” – pisze niemiecka sieć w opisie kolejnej promocji piwnej. Do wzięcia jest piwo Somersby w wersji alkoholowej i bezalkoholowej.

Lidl po raz kolejny oferuje klientom promocję piwną. Do wzięcia jest butelka piwa za darmo. Na czym dokładnie polega ta akcja?

Niemiecka sieć wyda jedną butelkę piwa Somersby przy zakupie trzech innych trunków tej marki. To klasyczna promocja typu „3+1 gratis”.

Piwo gratis w Lidlu. Na czym polega ta akcja?

Lidl na co dzień sprzedaje piwo Somersby w cenie 3,99 zł za butelkę. Do środy 4 sierpnia przy zakupie trzech butelek trunek ten będzie można kupić taniej – w cenie 2,99 zł za sztukę. Oznacza to, że przy zakupie trzech piw, jedną butelkę otrzymamy za darmo.  

To klasyczna promocja „3+1”. Piwa można dowolnie mieszać. Miłośnicy piw bezalkoholowych mogą wybrać wersję zero procent. Do wyboru są smaki tj. gruszka, pina colada, arbuz i mango z limonką.

piwo za darmo w Lidlu
fot.

Promocja naliczana będzie przy kasie do 4 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

Uwaga! Alkohol, zwłaszcza w nadmiernych ilościach, szkodzi zdrowiu. Warto odpowiedzialnie korzystać z promocji lub postawić na opcję zero procent.

RadioZET.pl/Lidl