Zamknij

Piwo za darmo w Kauflandzie. Promocja „po zbóju”

29.07.2021 19:55
piwo na półkach w sklepie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Półmetek wakacji to dobry powód do zorganizowania imprezy dla znajomych. Pomocną dłoń dla wszystkich, którzy wpadli na taki pomysł, wyciągnął Kaufland. Sklep rozda swoim klientom po cztery butelki piwa za darmo.

Piwo za darmo to promocja, do której piwosze bardzo szybko się przyzwyczaili i która jest przez nich oczekiwana praktycznie co tydzień. Dzięki temu, że akcje rozdawania złocistego trunku w prezencie prowadzi coraz więcej sklepów, ich nadzieje są zazwyczaj spełniane.

Po odbiór czterech butelek piwa w ramach promocji „po zbóju” zaprasza klientów Kaufland. Prezent można zdobyć spełniając kilka prostych warunków.

Piwo za darmo w Kauflandzie. 4 butelki w prezencie

Zbiórka miłośników piwa za darmo została wyznaczona przez Kaufland na sobotę 31 lipca 2021 roku. Promocja będzie obowiązywać tylko i wyłącznie tego dnia.

W prezencie można będzie otrzymać 4 butelki piwa Harnaś w butelce zwrotnej. Do gratisu trzeba więc będzie doliczyć zwrotną kaucję za szkło.

materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Na zakupy trzeba będzie wybrać się z pojemną torbą. 4 piwa za damo przysługują bowiem klientom, którzy do kasy zgłoszą się z 10 sztukami Harnasia. Cena 4 z nich zostanie odjęta od ostatecznej kwoty do zapłacenia.

Osoby, które planują naprawdę duże spotkania ze znajomymi, z promocji mogą skorzystać więcej niż jeden raz. Wystarczy, że wrócą do kasy z kolejnymi 10 butelkami Harnasia, by 4 z nich znów otrzymać za darmo.

Szykując się do skorzystania z promocji należy pamiętać, że alkohol, także ten zawarty w piwie, szkodzi zdrowiu. Szczególnie, gdy pity jest w dużych ilościach. Jeśli więc piwo za darmo ma być prezentem na weekend dla jednej osoby, warto się zastanowić, czy to nie znak by na wszelki wypadek zrobić sobie przerwę od picia.

RadioZET.pl/Kaufland