Zamknij

Piwo za darmo w Kauflandzie. Promocja 17 lipca 2021

14.07.2021 15:47
piwo na półce w sklepie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Promocje polegające na rozdawaniu piw w prezencie na dobre zadomowiły się w Kauflandzie. Piwosze mogą już narysować w kalendarzu butelkę piwa przy dacie 17 lipca 2021. Właśnie w sobotę można będzie wybrać się po piwne gratisy.

Piwo za darmo to promocja, która zaczyna pojawiać się w coraz większej liczbie sklepów. Czasy, gdy o klientów rywalizowały ze sobą tylko Lidl i Biedronka dawno minęły: teraz więcej ofert można spotkać w innych sieciach handlowych.

Stałym punktem na mapie piwnych promocji stał się Kaufland, który za darmo potrafi rozdawać nawet skrzynkę piwa. Tym razem w gratisie można dostać 4 butelki, ale wtajemniczeni wiedzą, że jest prosty sposób na zwielokrotnienie tej liczby.

Kaufland: piwo za darmo. Tylko w sobotę 17 lipca 2021

Pogoda sprawia, że tydzień 12-18 lipca 2021 będzie wyjątkowo ciężki dla Polaków. Temperatury mają niebezpiecznie zbliżyć się do 40 stopni Celsjusza, co zagraża życiu i zdrowiu.

Osoby szukające ochłody mogą wybrać się do Biedronki, która oferuje codziennie 4 lody Koral za darmo. Piwosze na swoją kolej muszą poczekać do soboty 17 lipca 2021 – wtedy w Kauflandzie czekać będzie na nich piwo do schłodzenia.

Przed wyruszeniem po piwo za darmo warto przygotować miejsce w lodówce. Kaufland obiecuje oddać za darmo 4 piwa Kasztelan, jeśli zakupimy 6 kolejnych. Łącznie w promocji 6+4 otrzyma się więc 10 butelek.

materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jeśli taka liczba okaże się niewystarczająca, to z promocji można skorzystać wiele razy. Wystarczy zgłosić się do kasy z kolejnymi 10 piwami Kasztelan Niepasteryzowane.

Objęte promocją piwo oferowane jest w butelkach bezzwrotnych, do ceny nie trzeba więc będzie doliczyć kaucji za każdą, także darmową, butelkę.

Z promocji na piwo za darmo należy korzystać rozważnie. Alkohol, zwłaszcza w dużych ilościach, szkodzi zdrowiu.

RadioZET.pl/Kaufland