Zamknij

Piwo za darmo w Delikatesach Centrum. Cztery rodzaje do wyboru

08.06.2021 12:35
Delikatesy Centrum
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Święta dla piwoszy, czyli promocje z piwem rozdawanym za darmo, pojawiają się coraz częściej. Prezenty dla swoich klientów przygotowuje coraz więcej sklepów. Po odbiór 2 piw za darmo zapraszają 10 czerwca 2021 roku Delikatesy Centrum.

Piwo za darmo pojawiło się w promocjach organizowanych przez Biedronkę oraz Lidla. Z biegiem czasu pomysł został podchwycony także przez inne sieci handlowe, dzięki czemu przed długim czerwcowym weekendem doszło do kumulacji: w prezencie można było dostać łącznie kilkadziesiąt butelek.

Od wydłużonego odpoczynku minęły zaledwie kilka dni, a Delikatesy Centrum mają już nową propozycję dla osób ceniących sobie piwo, szczególnie jeśli oferowane jest za darmo. W nowej promocji można dostać w prezencie zarówno piwa klasyczne, jak i bezalkoholowe.

2 piwa za darmo w Delikatesach Centrum. Promocja 10 czerwca 2021

Delikatesy Centrum zapraszają pod odbiór piwa za darmo osoby lubiące zarówno klasyczne smaki, jak i preferujące coraz popularniejsze piwa bezalkoholowe.

Tych pierwszych zadowolić może otrzymany za darmo Carlsberg czy Okocim Jasne Pełne. Piwosze chcący zaś odpocząć od alkoholu mogą wybrać Okocim 0,0% lub Karmi.

Dozwolone jest dowolne łączenie objętych promocją piw, niezależnie od tego czy rozlewane są do butelek zwrotnych, czy bezzwrotnych. Łączyć można także różne pojemności – Karmi dostępne jest w butelkach 0,4 l.

delikatesy_centrum_piwo_za_darmo_10_czerwca_2021_02

Zasady promocji na darmowe piwo są identyczne we wszystkich sklepach: wystarczy zgłosić się do kasy z wymaganą liczbą produktów (w przypadku akcji Delikatesów Centrum to 6 butelek), by ceny części z nich (2 w Delikatesach) zostały odjęte od kwoty do zapłacenia.

Z promocji na darmowe piwo zorganizowanej przez Delikatesy Centrum mogą skorzystać klienci zapisani do programu lojalnościowego i posiadający aktywną Delikartę.

RadioZET.pl/Delikatesy Centrum