Zamknij

Piwo za darmo. Promocja na ostatni weekend wakacji

23.08.2021 20:50
piwo na półce w Kauflandzie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Piwo za darmo na osłodę – taką propozycję ma dla swoich klientów Kaufland. W ostatni weekend sierpnia 2021 roku do odebrania w prezencie będzie kilka butelek złocistego trunku.

Piwo za darmo na stale weszło w poczet najbardziej wyczekiwanych przez klientów promocji. Na przeprowadzanie tego rodzaju akcji decyduje się więc coraz większa liczba sklepów.

Jako pierwszy swoje karty na pożegnanie lata i wakacji odsłonił Kaufland. Sieć zaprasza piwoszy po odbiór klasycznego lagera, w teorii dobrego na każdą piwną okazję.

Piwo za darmo w Kauflandzie. 4 butelki w prezencie na pożegnanie wakacji

Kaufland coraz mocniej konkuruje z Biedronką i Lidlem. Sieć sklepów ogłosiła, że będzie otwierać część sklepów także w niedziele z zakazem handlu. W ten sposób chce zapobiec odpływowi klientów.

Pierwsze markety sieci otworzą się w niedziele we wrześniu 2021 roku. W sierpniu 2021 pozostaną zamknięte, ale 29 sierpnia 2021 to niedziela handlowa, w związku z czym prezent na zakończenie wakacji będzie można odbierać przez cały weekend 28-29 sierpnia 2021.

Kaufland przygotował dla klientów 4 butelki piwa Kasztelan Niepasteryzowane w prezencie. W praktyce nic nie stoi na przeszkodzie, żeby prezent zwielokrotnić: wystarczy pojawić się przy kasie kilka razy.

Warunkiem otrzymania 4 piw za darmo jest zakup 6 butelek Kasztelana Niepasteryzowanego – do kasy należy zgłosić się z 10 produktami, cena 4 z nich zostanie odjęta z rachunku do zapłacenia.

Od każdego piwa, także tego otrzymanego w prezencie, zapłacić trzeba będzie kaucję za butelkę zwrotną.

Dając się porwać promocyjnemu szaleństwu warto pamiętać, że spożywanie alkoholu szkodzi – zwłaszcza w dużych ilościach.

RadioZET.pl/Kaufland