Zamknij

Piwo za darmo. Promocja dla kibiców na Euro

09.06.2021 18:17
piwo w sklepie
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER/East News

Kibice szykujący się do przeżywania piłkarskich emocji przed telewizorami mogą zaoszczędzić na przygotowaniach dzięki promocji, w której piwo w prezencie rozdaje Carrefour. Wystarczy skompletować drużynę 11 piw w butelkach zwrotnych.

Piwo za darmo może przydać się podczas wspólnego oglądania meczów Mistrzostw Europy. Szczególnie, że gra polskiej reprezentacji nie zachwyca – w ostatnim teście przed Euro Polacy po słabej postawie zremisowali z Islandią 2:2.

Promocja przygotowana przez Carrefour stawia klienta w roli selekcjonera. Spośród dziesiątek piw sprzedawanych przez sieć handlową trzeba wybrać 11 najlepszych. Część z nich dostanie się w prezencie, za symboliczny grosz.

Piwo w prezencie w Carrefourze. 3 butelki za 1 grosz

Promocja na piwo w prezencie została nazwana „Stwórz własną 11stkę!”. Można z niej skorzystać do 11 lipca 2021 roku.

Carrefour zachęcą do skompletowania piwnej drużyny marzeń spośród produktów sprzedawanych w butelkach zwrotnych. Na liście piw biorących udział w promocji można znaleźć przede wszystkim znane polskie marki masowe, jest też kilka opcji zza naszej południowej granicy.

Zasady promocji są proste: należy zgłosić się do kasy z 11 wybranymi piwami. Za 8 z nich trzeba będzie zapłacić regularną cenę, 3 następne zostaną sprzedane za 1 grosz.

Carrefour zastrzega, że obniżką zostaną objęte najtańsze piwa, a rabat naliczy się tylko wtedy, gdy cała piwna jedenastka zostanie zakupiona w jednej transakcji.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba korzystać z aplikacji „Mój Carrefour” i uaktywnić w niej odpowiedni kupon.

Piwo za darmo można dostać także w Stokrotce oraz Delikatesach Centrum. Niewykluczone, że prezenty dla piwoszy na Euro będą miały także Lidl i Biedronka.

RadioZET.pl/Carrefour