Zamknij

Piwo za darmo. Otwarta fermentacja w prezencie

Michał Tomaszkiewicz
08.09.2021 13:26
piwo na półkach w sklepie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Osoby, które własnymi kubkami smakowymi chciałby wyczuć różnicę między piwem warzonym w kadziach zamkniętych a powstających w otwartych mogą przeprowadzić odpowiedni eksperyment już w sobotę 11 września 2021. Tego dnia Kaufland będzie rozdawał trunek tworzony według starych receptur.

Piwo za darmo to atrakcja, która przyciąga mnóstwo łowców okazji. Im więcej klientów, tym lepsze szanse na większy obrót. Piwosze wybierając się bowiem po prezent przy okazji robią zazwyczaj zakupy.

Piwne promocje weszły więc już stałe do działań marketingowych prowadzonych przez sieci handlowe. Piwosze dzięki nim mogą poszerzyć horyzonty smakowe bądź też małym kosztem zdobyć piwa, które im po prostu smakują. Promocja, którą przygotował Kaufland, pozwala na jedno i drugie.

Kaufland: piwo za darmo. Promocja 11 września 2021

W obowiązującej w sobotę 11 września 2021 roku promocji Kaufland daje klientom możliwość otrzymania w prezencie 4 butelek piwa Namysłów Pils.

Wtajemniczeni wiedzą, że browar postawił na warzenie piwa w otwartych kadziach, co ma dawać mu charakterystyczny, odmienny od większości trunków na rynku smak. Czy tak jest w istocie, można będzie przekonać się małym kosztem dzięki akcji niemieckiej sieci handlowej.

Zasady promocji są proste: po zgłoszeniu się do kasy z 10 piwami Namysłów Pils zapłacić będzie trzeba za 6 z nich, 4 zaś otrzyma się w prezencie za darmo.

kaufland_piwo_za_darmo_11_wrzesnia_2021_01
fot.

materiały prasowe

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że z promocji można skorzystać wiele razy. Jedynym warunkiem jest rozliczanie zakupu kolejnych 10 piw (z których 4 dostanie się za darmo) na oddzielnym paragonie.

Korzystając z promocji i odbierając piwo za darmo warto pamiętać, że konsumowanie alkoholu, szczególnie w dużych ilościach, szkodzi. 10 butelek sprawdzi się na spotkaniu ze znajomymi, którzy podjęliby się wyszukiwania różnic między piwem warzonym w kadziach zamkniętych a powstającym w procesie otwartej koncentracji. Dla jednej osoby może to być jednak za dużo wrażeń.

RadioZET.pl/Kaufland