Zamknij

Powstanie pierwszy lokal Papa Diego z kuchnią meksykańską

Olga Papiernik
14.06.2018 10:39
nachos
fot. Herson Rodriguez on Unsplash

 Foodio Concepts, spółka z grupy Helios należącej do Agory, otworzy sieć lokali gastronomicznych Papa Diego, specjalizujących się w daniach kuchni meksykańskiej, podała Agora. Pierwszy lokal powstanie latem br.

- Polacy coraz chętniej spotykają się ze znajomymi przy restauracyjnym stole i wspólnie odkrywają nowe, nieznane smaki. Chcą jeść inaczej niż kiedyś, szukają inspiracji z całego świata i starają się rozsądnie odżywiać. Kuchnia meksykańska idealnie wpisuje się w te potrzeby - dlatego tworzymy Papa Diego, czyli zdrowy, niezobowiązujący street food pełen świeżych składników i oryginalnych połączeń - powiedział prezes Foodio Concepts Piotr Grajewski.

Pierwszy lokal Papa Diego ma powstać latem 2018 r.

Zagłosuj

Czy lubisz kuchnię meksykańską?

Liczba głosów:

"Kolejne będą otwierane w następnych miesiącach - przede wszystkim w centrach handlowych, ale także przy głównych ulicach miast, popularnych deptakach czy w miejscach chętnie odwiedzanych przez turystów" - czytamy dalej.

Foodio Concepts to firma założona przez spółkę Helios z Grupy Agora, operatora największej w Polsce sieci multipleksów oraz jej partnerów biznesowych - Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, doświadczonych managerów z branży restauracyjnej, którzy współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe.

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, firmy Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz wydawcą "Gazety Wyborczej" i czasopism. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego Radia Tok FM. Agora jest współwłaścicielem kanału telewizyjnego Stopklatka TV uruchomionego wspólnie z Kino Polska TV.

ISBnews/OP