Zamknij

Pamiętacie Sławomira? Został twarzą nowego produktu od Max Elektro

Weronika Domoradzka
19.11.2019 13:21
Pamiętacie Sławomira? Został twarzą nowego produktu od Max Elektro

Sławomir, autor hitu „Miłość w Zakopanem” i twarz marki Max Elektro, poszerzył swoją współpracę z siecią sklepów, która wypuściła na rynek serię głośników przenośnych – Sławomir Edyszyn.

Wynikiem tej współpracy jest sprzęt, który gra, nagrywa i pozwala urządzić karaoke w świetle różnokolorowych żarówek LED wbudowanych w głośnik więc to urządzenie na miarę prawdziwej gwiazdy. Głośnik Power Audio Max Elektro SG001, bo o nim mowa, powstał we współpracy z muzykiem - został przez Sławomira osobiście przetestowany i zarekomendowany.

Urządzenie ma wbudowany akumulator, który pozwala na pracę nawet przez 3 godziny, co z kolei znosi ograniczenia dostępu do energii elektrycznej i pozwala urządzić imprezę w plenerze, na tarasie czy nawet na plaży. Moc wyjściowa głośnika SG001 to aż 6000 W P.M.P.O lub 60 W RMS, co sprawia, że wybudowane 8-calowy woofer i 3-calowy midrange rozkręcą każdą domową imprezę. Z głośnikiem Power Audio Sławomir Edyszyn od Max Elektro rockpolowe szaleństwo może teraz zawitać w każdym domu!

„Zależało nam na tym, żeby współpraca ze Sławomirem nabrała nowego wymiaru – mamy już komunikację sieci w mediach – w prasie, radiu, na billboardach; film promujący Max Elektro przez wokalistę, przyszedł czas na wspólny projekt, który będzie spójny z naszą ofertą i działalnością Sławomira, stąd koncept pod tytułem „głośnik Max Elektro Sławomir Edyszyn”, w naszej ocenie bardzo udany” – powiedział Tomasz Suchy, dyrektor handlowy Max Elektro w grupie drobnego AGD i RTV.

Przypomnijmy, że współpraca sieci Max Elektro i Sławomira rozpoczęła się 2 kwietnia 2018 r., kiedy to ówczesne największe odkrycie roku na polskim rynku muzycznym swoją twarzą i głosem rozpoczęło szeroką promocję marki. Billboardy, plakaty, branding sklepów, reklamy w prasie wysokonakładowej, udział gościnny w programie „Mapa gwiazd” i spoty w największych rozgłośniach radiowych to tylko niektóre z działań, w których obok Max Elektro pojawił się Sławomir.

Max Elektro to firma z branży AGD, RTV, IT zrzeszająca sklepy na terenie całej Polski.
W sieci firmy funkcjonuje obecnie 380 lokalnych sklepów.

Więcej informacji o głośniku pod adresem: https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/glosnik-power-audio-sg001-slawomir-edyszyn,67630.html