Zamknij

Po ile pączki w Tłusty Czwartek?

08.02.2021 14:25
Ceny pączków w Tłusty Czwartek
fot. Marek BAZAK/East News

Zbliża się najsłodszy dzień w roku. W Tłusty Czwartek cukiernie, piekarnie i kawiarnie notują rekordowe zyski. Kawałek z tego tortu chce również uzyskać znana sieć handlowa, która przygotowała w ofercie aż 22 rodzajów pączków i donutów.

Zbliża się Tłusty Czwartek, czyli ulubione święto zwolenników słodkości oraz właścicieli firm produkujących i sprzedających wyroby cukiernicze.

W tym dniu na sprzedaży słodkich produktów znacznie zyskują również sieci handlowe. Niektóre przygotowały wyjątkowo bogatą ofertę na Tłusty Czwartek.

Tłusty Czwartek. Pączki w Lidlu

W Cukierni Lidla znajdziemy aż 22 rodzaje pączków i donatów. Oferta będzie dostępna nie tylko w Tłusty Czwartek, słodkie wypieki można kupić od początku tygodnia (poniedziałek 8 lutego) do wyczerpania zapasów.

Z okazji Tłustego Czwartku na półkach pojawią się także faworki i lukrowane gniazdka. A zwolennicy pączków będą mogli wybierać wśród 11 rodzajów tych smakołyków.

Po ile pączki w Tłusty Czwartek 2021

Najtańsze wypieki w Lidlu kupimy już za 0,99 zł. W takiej cenie będą donuty z cukrem. Za donuty Wedel z czekoladą trzeba zapłacić 2,19 zł, a za te z nadzieniem truskawkowym, orzechowym czy a’la Panna Cotta 1,79 za sztukę.

W ofercie są również pączki premium. Hitem jest ten z nadzieniem wiśniowym w lukrze lub z nadzieniem jagodowym w polewie mlecznej. Za nie zapłacimy 2,99 zł za sztukę.

Za pączka nadziewanego kremem czekoladowym trzeba będzie uiścić opłatę w wysokości 1,99 zł. Za nadziewanego pączka Wedel 2,49 zł.

Zwolennicy faworków będą mogli kupić popularny słodki chrust za 5,99 zł/opakowanie 200 g. A gniazdko z lukrem kosztuje 1,79 zł.

Ile kalorii ma pączek?

Osoby, które dbają o linię mogą przed zrobieniem zakupów policzyć ile kalorii mają poszczególne pączki i inne wyroby cukiernicze. W tym celu powstała aplikacja, która oblicza kalorie.

Pączkowy kalkulator” znajdziesz pod adresem omnicalculator.com/other/paczek

RadioZET.pl