Zamknij

Biedronka znów rozdaje paczki dla dzieci za darmo

05.01.2021 12:01
Biedronka rozdaje prezenty dla dzieci
fot. Karol Makurat/REPORTER/east News

Sieć Biedronka rozda „Paczki powitalne Dada” rodzicom, których dzieci przyszły na świat w 2021 roku. Wyjaśniamy, o co chodzi w tej akcji.

Biedronka po raz kolejny organizuje akcję „Paczka powitalna Dada”. Rodzice noworodków mogą za darmo otrzymać akcesoria niezbędne przy pielęgnacji dziecka tj. pieluszki, czy mokre chusteczki.

Akcja działa od lutego 2020 roku. Od tamtej pory sieć przekazała powitalne paczki rodzicom ponad 60 tysięcy dzieci na terenie Polski. Co zrobić, by otrzymać prezent z Biedronki?

Biedronka rozdaje dzieciom prezenty powitalne

„Paczka powitalna Dada” to akcja Biedronki, która ma na celu wsparcie rodzin. W 2020 roku Biedronka wraz z marką Dada przekazała rodzicom noworodków 60 tysięcy paczek powitalnych.

Zobacz także

W skład takiej paczki wchodzą: pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2), nawilżane chusteczki Dada Extra Care Sensitive oraz papierowe patyczki dla niemowląt Dada. Dla członków Dada Club przewidziane są również kolejne niespodzianki i dodatkowe zniżki. Również w tym roku paczki dostarcza Poczta Polska.

„Dla Biedronki to wielki zaszczyt wspierać indywidualnie każdą z nich w tym szczególnym dla nich momencie. W ten sposób podkreślamy, jak istotne jest dla nas towarzyszenie mieszkańcom naszego kraju w najważniejszych momentach i dzielenie z nimi codziennych chwil szczęścia. Również w 2021 roku zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji” – mówi cytowana w komunikacie sieci Estera Rink, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Co zrobić, by otrzymać taki prezent? Rodzice noworodków powinni zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl i zgłosić dziecko do akcji.

 

RadioZET.pl/mat.pras