Zamknij

POLOzaury w POLOmarkecie. Rusza nowa akcja z maskotkami

17.02.2020 13:47
POLOzaury w POLOmarkecie. Jak zdobyć maskotki? Do kiedy?
fot. George Rudy/Shutterstock (ilustracyjne)

Startuje nowa akcja dla klientów POLOmarketu z maskotkami. Do zdobycia jest siedem maskotek POLOzaurów. Jakie są zasady promocji?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

POLOzaury, czyli maskotki w kształcie dinozaurów, są dostępne od 19 lutego w sklepach sieci POLOmarket. 

- Po doświadczeniach z lat ubiegłych, w tym roku pierwszy raz zdecydowaliśmy się stworzyć projekt oparty o własną licencję, według własnego pomysłu - podkreśliła Krzysztof Szultka, Dyrektor Marketingu POLOmarket. 

Zobacz także

Siedem zaprojektowanych i stworzonych przez nas POLOzaurów to nie tylko wyśmienitej jakości maskotki, które można zabrać do domu, zbierając odpowiednią liczbę znaczków. Przygody tej szalonej siódemki dinozaurów zostały sfilmowane i stały się dla nas inspiracją do poruszenia problemów, z którymi codziennie borykają się rodzice naszych maluchów

Krzysztof Szultka

Filmowe przygody POLOzaurów poruszają ważne kwestie wychowawcze, m.in. dziecięce nawyki żywieniowe, problemy emocjonalne, więzi rodzinne czy niedostateczną aktywność ruchową.

POLOzaury w POLOmarkecie
fot. POLOmarket

Historie POLOzaurów będzie można śledzić na dedykowanej stronie internetowej, w mediach społecznościowych POLOmarketu, na kanale Youtube, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej sieci.

Zobacz także

Jak zdobyć maskotkę POLOzaura? Wystarczy robić codzienne zakupy w POLOmarkecie przy użyciu karty lojalnościowej – POLOkarty lub e-POLOkarty i zbierać specjalne znaczki: papierowe lub wirtualne. Znaczek można otrzymać za każde wydane 30 zł.

Dodatkowe znaczki zapewniają tzw. produkty premiowe oznaczone w sklepach i gazetkach symbolem POLOzaurów. Zebranie 50 znaczków uprawnia do odebrania POLOzaura za darmo, a po zgromadzeniu połowy znaczków maskotki można zakupić w cenie 24,99 zł.

Akcja trwać będzie do 21 kwietnia 2020 roku. Aplikację POLOmarket można pobrać za darmo z Google Play lub AppStore.

To kolejna promocja z maskotkami w marketach. W ubiegłym roku Biedronka prowadziła akcję Gangu Słodziaków, a Lidl - Leśne Lidlaki.

POLOmarket to sieć handlowa, która istnieje od 1997 roku i obecnie w całej Polsce prowadzi ponad 280 placówek.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe