Zamknij

PKN Orlen: Orlen CUK ogłosił konkurs na prezesa i członka zarządu

Olga Papiernik
22.03.2018 09:30
pkn orlen
fot. East News

 Rada nadzorcza Orlen Centrum Usług Korporacyjnych (Orlen CUK) - spółki zależnej PKN Orlen - ogłosiła postępowania kwalifikacyjne na stanowiska prezesa oraz członka zarządu, podała spółka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - Biznes na Facebooku

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 marca 2018 r., podano w ogłoszeniach.

Zgłoszenia należy przesyłać m.in. do Biura Partnerów Biznesowych HR PKN Orlen w Płocku - poinformował w ogłoszeniach Orlen CUK, który świadczy usługi rachunkowo-sprawozdawcze, kadrowo-płacowe i inwentaryzacyjne dla grupy Orlen, a także dla przedsiębiorstw zewnętrznych, np. w zakresie obsługi rachunkowo–księgowej czy obsługi wynagrodzeń.

Obecny zarząd Orlen CUK ma dwuosobowy skład - prezesem od października 2017 r. jest tam Rafał Warpechowski, wcześniej szef rady nadzorczej spółki, natomiast funkcję członka zarządu pełni od września 2016 r. Agnieszka Gonet-Patla.

Grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 95,36 mld zł w 2017 r. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

ISBnews/PAP/OP