Zamknij

Rozlicz z nami PIT! Dołącz do wydarzenia Radia ZET na Facebooku

Redakcja
21.01.2020 11:16
PIT za 2019. PIT 2020. Rozlicz PIT z Radiem ZET!
fot. RadioZET.pl/Shutterstock

Jak rozliczyć PIT za 2019 rok? Możemy ułatwić Wam ten obowiązek! Dołączcie do wydarzenia Radia ZET na Facebooku. Wyjaśniamy, jak wykorzystać ulgi podatkowe i w jakich terminach składać deklaracje.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin  
Ponad 26 milionów Polaków musi rozliczyć się z zarobionych w 2019 roku pieniędzy. Obowiązek ten dotyczy zarówno pracowników, jak i przedsiębiorców oraz seniorów, jeśli poza emeryturą osiągnęli też inne wpływy.

Rozliczenia można będzie dokonać już od 15 lutego za pomocą usługi Twój e-PIT. Można będzie także przesłać odpowiedni formularz podatkowy elektronicznie lub tradycyjnie – wybrać się do urzędu i tam wypełnić druk.

Zobacz także

Nie zapominajmy o przysługującym nam ulgach podatkowych. To dzięki nim na swoich kontach bankowych możemy zobaczyć wyższy zwrot podatku od skarbówki. Czas kończy się 30 kwietnia. Za błędy lub spóźnienia podatnikom grożą kary!
Jak zarobić na rozliczeniu PIT? Jakie formularze obowiązują w 2020 roku? Jakie dochody wskazać w druku? Kiedy nie musimy się rozliczać? Na te i inne pytania będziemy odpowiadać na bieżąco.

>>>Dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku <<<

Nie wiecie jak zabrać się za roczne rozliczenie? Macie problem z wypełnieniem formularzy? Napiszcie do nas! Chętnie pomożemy. Komentujcie na Facebooku lub kierujcie pytania mailowo: online@radiozet.pl

RadioZET.pl