Zamknij

Jest szansa na zdobycie stanowiska prezesa spółki Orlen Centrum Serwisowe

Olga Papiernik
18.05.2018 10:44
Orlen
fot. Arkadiusz Ziolek/ East News

Rada nadzorcza Orlen Centrum Serwisowe z grupy PKN Orlen ogłosiła w czwartek postępowania kwalifikacyjne na stanowiska: prezesa oraz członków zarządu spółki ds. finansowych i ds. operacyjnych. Nabór we wszystkich trzech postępowaniach potrwa do 27 maja.

Pisemne zgłoszenia kandydatów na prezesa i członków zarządu ds. finansowych i ds. operacyjnych Orlen Centrum Serwisowe należy przesyłać m.in. na adres Biura Partnerów Biznesowych HR PKN Orlen w Płocku ? podała w ogłoszeniach spółka.

Jak wynika z danych Orlen Centrum Serwisowe, zarząd spółki jest tam dwuosobowy - zasiadają w nim: prezes Mirosław Pietrucha, powołany na to stanowisko w marcu, a wcześniej, do końca lutego, pełniący funkcję wiceprezydenta Opola, a także Joanna Ślęzak-Młynarczyk, jako członek zarządu, powołana także w marcu.

Orlen Centrum Serwisowe z siedzibą w Opolu to podmiot z grupy kapitałowej PKN Orlen, w którym płocki koncern posiada 99,33 proc. udziałów, a pozostałe 0,67 proc. należy do osób fizycznych.

Spółka jest jedną z najstarszych w kraju, które specjalizują się w sprzedaży, serwisie i remontach urządzeń związanych z działalnością stacji paliwowych. Swe usługi świadczy dla PKN Orlen, a także współpracuje z indywidualnymi odbiorcami na terenie całej Polski. Prowadzi również szkolenia, doradztwo techniczne i handlowe, dostarczając jednocześnie nowoczesne, branżowe technologie opracowane w ramach programu badań i rozwoju.

PAP/Michał Budkiewicz/OP