Zamknij

Wideo-reportaż o sprzedaży Opla Astry hitem w sieci

13.11.2019 14:08
Opel astra ma sprzedaż. Wideo-reportaż o sprzedaży opla astra hitem w sieci
fot. Michał Barszczewski/Facebook (screenshot)

Wideo-ogłoszenie, stylizowane na reportaż telewizyjny, o sprzedaży używanego Opla Astry stało się hitem w internecie. W materiale wypowiada się m.in. babcia i przyjaciel właściciela pojazdu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Spośród tysięcy standardowych ogłoszeń o sprzedaży używanego auta postanowił wyróżnić się kierowca z Kamiennej Góry (woj. dolnośląskie). 

Na Facebooku zamieścił wideo stylizowane na reportaż telewizyjny, który opowiada o kulisach sprzedaży pojazdu.

Zobacz także

Jako pierwsza wypowiedziała się babcia kierowcy, która nie ukrywała wściekłości z powodu decyzji wnuczka. „Jak on wystawił ten samochód na sprzedaż, to najpierw myślałam, że to jakiś żart [...] Bardzo się zdenerwowałam, aż nie mogłam spać w nocy [...] Wyrósł na idiotę, jestem na niego wściekła, jak nie wiem” – powiedziała w materiale kobieta.

Babcia kierowcy dodała: „Każdy jest zdziwiony, że taki super samochód i on wystawił na sprzedaż. Trzeba nie mieć oleju w głowie, żeby takie coś zrobić”. 

„Zaskoczony” wystawieniem auta na sprzedaż był również jeden z przyjaciół kierowcy. „Jeździliśmy razem tym autem do Wałbrzycha. Pamiętam to jak dziś. Michał był innym człowiekiem w tym aucie” – tłumaczył.

Zobacz także

Jak swoją decyzję tłumaczył sam kierowca? Wyjaśnił, że „kobiety szalały za tym samochodem”, a nie za nim oraz w końcu chce mieć spokojne życie.  

Opel Astra G rocznik 1999 został wystawiony w jednym z serwisów aukcyjnych za 4,6 tys. zł. Auto ma przejechane 250 tys. kilometrów i przed czterema laty został sprowadzony do Polski. „Samochód technicznie w bardzo dobrym stanie” – napisał autor ogłoszenia.

Zobacz także

RadioZET.pl/Moto.pl