Zamknij

Ogromna awaria w T-Mobile. Nie działają połączenia i internet

Redakcja
02.12.2021 19:53
Ogromna awaria w T-Mobile. Nie działają połączenia i internet
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Użytkownicy T-Mobile skarżą się na ogólnopolską awarię. Nie działają połączenia, są także problemy z zasięgiem. Sprawdzamy, jak obecnie wygląda sytuacja.

Sieć T-Mobile walczy z awarią. Klienci mają właśnie problemy z połączeniami, część z nich nie słyszy sygnału, od rana nie działa połączenie z internetem.

Awaria to problem dla każdej firmy. W październiku 2021 roku pisaliśmy o przerwie technicznej w dostępie do Facebooka, która kosztowała firmę kilkadziesiąt milionów dolarów. 

Awaria w T-Mobile. Brak sygnału i internetu

Użytkownicy zgłaszają problemy w profilach społecznościowych T-Mobile. Piszą o problemach z zasięgiem, internetem oraz brakiem możliwości wykonania połączenia telefonicznego. Serwis Downdetector.pl ilustruje obecną skalę problemu.

foto

Przedstawiciele operatora komórkowego pracują nad usunięciem awarii i informują w social mediach, że "aktualnie mogą występować pewne utrudnienia. Nasi technicy pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu”.

Problemy z zasięgiem i połączeniami w sieci T-Mobile rozpoczęły się w czwartek (2 grudnia 2021) w okolicach południa. Najwięcej zgłoszeń o utrudnieniach pochodzi od użytkowników z Warszawy, Trójmiasta, Lublina i Krakowa.

RadioZET.pl