Zamknij

500 plus na paliwo w Orlenie. Obajtek nagradza dziennikarzy Polska Press

Redakcja
19.10.2021 10:58
Obajtek rozda dziennikarzom Polska Press bony na stacje Orlen
fot. SYLWIA DABROWA/Polska Press/East News

Dziennikarze lokalnych mediów dostaną bony na zakupy w stacjach Orlen. W zarządzanym przez Obajtka wydawnictwie Polska Press można też liczyć na podwyżki.

Polska Press to duże wydawnictwo, które przeszło w ręce państwowego giganta naftowego. Orlen z Danielem Obajtkiem na czele odpowiedzialny jest teraz za lokalną prasę i setki serwisów internetowych.

Magazyn Press poinformował, że dziennikarze rozmawiają z nowym pracodawcą o wzroście pensji i poprawie warunków pracy. Co udało się wynegocjować? 150 złotych podwyżki i bony do Orlenu.

Obajtek rozdaje pracownikom bony do Orlenu

Serwis poinformował, że to kolejny bonus dla dziennikarzy po wakacyjnych podwyżkach. Te wyniosły od 150 do 300 zł brutto. Znacznie cenniejszy, w obliczu drożejących paliw, może być bon na stacje Orlen, który trafi w ręce pracowników Polska Press.

PKN Orlen zaczyna wydawanie kart upominkowych o wartości 500 zł, które  pracownicy Polska Press będą mogli wykorzystać na stacjach paliw sieci Orlen – informuje Magazyn Press.

Pracownicy do 30 września 2023 r. będą mogli opłacić taką kartą zakupy na stacji, w tym także tankowanie, co może okazać się trafionym benefitem w obliczu drożejącego paliwa. Rok temu za litr płaciliśmy 4,50 zł. Natomiast w październiku 2021 roku tankowanie popularnej 95 podrożało do niemal 6 zł.

RadioZET.pl/Press