Zamknij

Netflix za darmo przez pół roku w ofercie T-Mobile

06.05.2020 15:31
Netflix za darmo przez pół roku. Jak skorzystać z oferty?
fot. Zatevahins/Shutterstock (ilustracyjne)

Jak uzyskać darmowy dostęp do Netflixa przez 6 miesięcy? T-Mobile, jeden z największych teleoperatorów w Polsce, przygotował specjalną ofertę abonamentową. 

Netflix, który należy do czołówki najpopularniejszych platform z filmami i serialami, będzie dostępny w nowej ofercie abonamentowej T-Mobile. Aby z niej skorzystać należy wybrać jeden z pakietów z samą kartą SIM lub razem ze smartfonem. 

Bez telefonu przez pierwsze pół roku abonament wynosi 49 zł miesięcznie (później 79 zł/miesiąc). Z kolei w drugiej opcji za dodatkową opłata można dobrać Motorolę moto E6 play, Nokia 2.2, Nokia 2.3, Samsung Galaxy A10, Samsung Galaxy A40, Samsung A50 lub Nokię 6.2.

Zobacz także

W ramach 24-miesięcznego abonamentu T-Mobile oferuje rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz SMS/MMS bez limitu, 15 GB transferu mobilnego internetu oraz pakiet Supernet Video DVD. W jego ramach przez 6 miesięcy bez dodatkowych opłat można korzystać z Netflixa (pakiet podstawowy - filmy i seriale w jakości SD na 1 urządzeniu). 

Bez zużywania dodatkowego transferu można również korzystać z platform Amazon Prime Video, YouTube, Player, VOD.pl czy WP Pilot. 

RadioZET.pl