Zamknij

Nagroda Polskiej Rady Biznesu. Tylko do 20 stycznia trwają zgłoszenia kandydatów

Piotr Drabik
15.01.2019 14:27
Nagroda Polskiej Rady Biznesu. Tylko do 20 stycznia trwają zgłoszenia kandydatów
fot. Nagroda Polskiej Rady Biznesu/Facebook

Trwają zgłoszenia kandydatów do 8. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Przedsiębiorców, społeczników i innowatorów można zgłaszać do tylko do 20 stycznia. Radio ZET kolejny raz jest partnerem konkursu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Nagroda Polskiej Rady Biznesu przyznawana jest od 2012 roku. Tym prestiżowym wyróżnieniem honorowane są osoby, które w znaczący sposób wpłynęły na otaczającą nas rzeczywistość gospodarczą i społeczną.

Jak można zgłosić kandydatury?

Znasz przedsiębiorcę, który swoją wytrwałością i zaangażowaniem osiągnął sukces? Spotykasz działaczy społecznych nieszczędzących czasu na pomoc drugiemu człowiekowi? Pamiętasz o osobach, które w innowacyjny sposób wpłynęły na nasze społeczeństwo?

Zobacz także

Te wszystkie kandydatury można zgłaszać w trzech konkursowych kategoriach:

Sukces - przyznawana za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek;

Wizja i Innowacje - opracowanie nowatorskiego i odnoszącego sukcesy produktu, usługi, modelu biznesowego, procesu produkcyjnego lub projektu badawczego;

Działalność Społeczna - za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym.

Wystarczy wypełnić do 20 stycznia 2019 roku krótki formularz nominacji zamieszczony na stronie nagrodaprb.pl. Można nominować jedną osobę w jednej kategorii – czyli w sumie 3 osoby. Warto pamiętać, że odpowiednie uzasadnienie nominacji może pomóc osobie nominowanej trafić do grona laureatów.

W formularzu zwracamy uwagę na kryteria, którymi Kapituła Nagrody kieruje się przy wyborze laureatów.

Zobacz także

Kto wybiera nagrodzonych?

Kandydatów ocenia 24-osobowa Kapituła Nagrody PRB.

W jej skład wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, Zarząd Polskiej Rady Biznesu, członkowie rodzin Patronów Nagrody – Jana Wejcherta, Andrzeja Czarneckiego i Jana Kulczyka - oraz laureaci ubiegłorocznych edycji.

Kapituła, głosując nad wyborem Laureatów, zawsze stawia sobie za cel zachowanie obiektywizmu i najwyższych standardów oceny Kandydatów.

Na 11 marca zaplanowano ogłoszenie dziewięciu finalistów Nagrody. Natomiast nazwiska laureatów poznamy podczas uroczystej gali 27 maja 2019 roku.

Więcej informacji na stronie nagrodaprb.pl.

RadioZET.pl/PTD