Zamknij

Nietypowy przetarg leśników. Szukali oferentów w sprawie wycieczki na Maderę

Piotr Drabik
04.01.2019 16:59
Nadleśnictwo Ełk ogłosiło przetarg na... wycieczkę samolotową na Maderę
fot. lasy.gov.pl, jackmac34/Pixabay

Nadleśnictwo Ełk ogłosiło przetarg na "organizację i zrealizowanie wycieczki samolotowej na Maderę". Szukali firmy, która pomoże im znaleźć 4-gwiazdkowy hotel na tygodniowy pobyt. Postępowanie unieważniono, bo nie zgłosił się żaden podmiot gotowy pomóc odpocząć leśnikom.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Nietypowe zamówienie publiczne ogłosiło 21 grudnia ubiegłego roku Nadleśnictwo Ełk w Mrozach Wielkich, które należy do Lasów Państwowych.

Zobacz także

Jak podał portal Money.pl, licząca kilka stron specyfikacja przetargu na "organizację i realizacji wycieczki samolotowej na Maderę" dokładnie opisywała, jakie były oczekiwania leśników wobec oferentów. Siedmiodniowa wycieczka miała obejmować m.in. zwiedzanie centrum portugalskiej wyspy, miasto Funchal czy wyjazd na punkt widokowy na klifie Cabo Girgao. 

Od oferentów oczekiwano znalezienia 4-gwiazdkowego hotelu z niekrytymi basenami, oddalonego o maksymalnie 15 km od stolicy wysypy, Funchal. 

Leśnicy czekali do 4 stycznia na ewentualne oferty. Jednak żadna z nich nie wpłynęła, dlatego przetarg został unieważniony.

Unieważniono przetarg w sprawie wycieczki na Maderę

Zobacz także

RadioZET.pl/Money.pl/PTD