Zamknij

Xiaomi zapowiada sprzedaż przezroczystych telewizorów

14.08.2020 17:50
Xiaomi i przezroczyste telewizory
fot. Shutterstock/ THINK A (ilustracyjne)

Telewizor z przezroczystym ekranem? Xiaomi, chiński gigant technologiczny, ogłosił właśnie sprzedaż telewizorów Mi TV Lux Transparent Edition – poinformował serwis Wirtualnemedia.pl.

Xiaomi, chińska firma znana głównie z produkcji smartfonów, wzięła się za sprzedaż telewizorów. Chodzi o urządzenia z przezroczystym ekranem.

Mi TV Lux Transparent Edition ma prezentować obraz w jakości 4K UHD o przekątnej 55 cali. Takie telewizory niebawem trafią do chińskich sklepów. Ile trzeba będzie za nie zapłacić?

Przezroczysty telewizor od Xiaomi

O ile w większości marketów płaskie, 55-calowe telewizory można kupić za 3 lub 4 tysiące złotych, o tyle za przezroczysty ekran Xiaomi trzeba dać nieco więcej. Chiński producent wycenił swój najnowszy telewizor na 27 tysięcy złotych.

Zobacz także

Tyle wart jest telewizor z charakterystycznym, przezroczystym ekranem przypominającym szybę. Portal Wirtualnemedia.pl opisuje, że nowy odbiornik wspiera nowe rozwiązania technologiczne, takie jak HDR10+, Dolby Vision, DTS, a obraz jest widoczny pod maksymalnym kątem 178 stopni.

Sprzedaż w Chinach ruszy 16 sierpnia.

 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl