Zamknij

Carrefour wprowadził do oferty maseczki ochronne

15.04.2020 14:20
Maseczki w Carrefourze. Ile kosztują i gdzie można je kupić?
fot. Drazen Zigic/Shutterstock (ilustracyjne)

Kolejna sieć handlowa do swojej oferty wprowadziła maseczki ochronne. Wprowadził je Carrefour. Ile trzeba za nie zapłacić i gdzie można je kupić?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Od czwartku 16 kwietnia obowiązywać będzie nakaz zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych.

Z tego powodu maseczki ochronne stały się dla wielu Polaków produktem pierwszej potrzebny. Do swojej oferty wprowadziła je sieć handlowa Carrefour. 

Zobacz także

Jak podał portal Wiadomościhandlowe.pl, w sklepie internetowym Carrefour.pl można kupić opakowanie z 10 jednorazowymi trójwarstwowymi maseczkami kosmetycznymi za 49,99 zł.   

Maseczki w Carrefour
fot. Carrefour

W sieci można nabyć także certyfikowaną maseczkę ochronną KN95, z certyfikatami EN 149 FFP2 i CE. Jedna sztuka kosztuje 34,99 zł - to cena promocyjna do 26 kwietnia. W regularnej ofercie jej cena to 49,99 zł.

Na Carrefour.pl można kupić również żele antybakteryjne w opakowaniach 100 ml (19,99 zł) i 250 ml (39,99 zł). W sklepie internetowym dostępnych jest również kilka rodzajów rękawic wielokrotnego użytku w cenach od 1,75 zł do 5,49 zł.

Zobacz także

Wcześniej o dostępnych w swoim asortymencie maseczkach ochronnych poinformowała sieć sklepów franczyzowych ŻabkaOkoło 8 milionów jednorazowych maseczek ochronnych będzie dostępnych do nabycia w ponad 6000 sklepach w opakowaniach po 10 sztuk w cenie 16,17 zł za pakiet.

Maseczki wielorazowego użytku można kupić również w sklepach Biedronki i oddziałach Poczty Polskiej.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl